Napište nám:info@blokprotiislamizaci.cz
Lidovci fandí Al-Kajdě
lidovci

RM, 19.12.2016

Minulý týden Syrská armáda s podporou Ruska, Číny, Egypta, Libanonu, Iránu a Iráku osvobodila město Aleppo, které obsadili džihádisté už před 5 lety. Městu vládli nemilosrdně podle práva šaria: ženy musely chodit důsledně zahalené, muži si museli nechat narůst vousy, zakázali kina, alkohol, ženy nesměly do školy ani do práce.

1458905836

Vpravo velitel Ahram-aš Sám – Abu Yahya al-Hamwi’s

Těch džihádistických skupin tam vládlo několik : Al-Nusra což je syrská pobočka Al-Kajdy, Ahram aš-Sám a Džaíš al-Fatah. Všichni chtějí ustavit islámský stát, který bude následovat proroka Mohameda a zavede právo šaria. Všem se dostávalo a stále dostává bohaté podpory z feudálních diktatur Saudské Arábie a Kataru, z Turecka vedeného islamistou Erdoganem a do nedávno i z USA.

dsdsds

velitel Al-Nustra Abu Mohammad al-Julani

 

Lidé v Aleppu propukli v nadšené oslavy. Někteří západní politici však začali oplakávat poražené džihádisty. U nás nejhlasitěji řvali asi naši Lidovci!

 

Europoslanec Pavel Svoboda napsal :

 

Eurolidovec Svoboda by chtěl Putina soudit za zabíjení džihádistů.

Eurolidovec Svoboda by chtěl další sankce proti Rusku, za zabíjení džihádistů.

Poslanec Gabal se zase domnívá, že syrský prezident Asad patří za zabíjení džihádistů před soud. Jeho manželka Jana Hybášková, z obrazovky ČT prohlašovala, že těm džihádistům jde o svobodu a demokracii a že za všechny oběti může prezident Asad a syrská vláda.

 

Protože do ČT mohou jenom havloidi, lidi co podporují islamizaci a džihádisty, tak Gabal by v Interview ČT 14.12. a jeho manželka Hybášková v pátek 16.12.

 

O com těm Lidovcům jde?

herman2

Lidovecká banda : Daniel Herman – ministr pro dalajlámu a landsmantschaft, Luděk Sekyra – kamarád zavražděného mafiána Františka Mrázka, spící Karel co chtěl být prezident

Ministr kultury Daniel Herman je někdy označován jako ministr pro dalajlámu a Sudetoněmecký landsmandschaft, se tentokrát překvapivě nevyjádřil. Právě on však bude lidoveckou spojkou na džihádistické skupiny. Daniel Herman působil jako lobbista pro mezinárodní teroristickou organizaci lidoví mudžahedíni (MEK). Více o tom zde : http://prvnizpravy.parlamentnilisty.cz/sloupky/daniel-herman-a-teroriste-z-mek/

 

Sám předseda Bělobrádek, když se měla v roce 2013 sestavovat vláda pod vedením Sobotky a Babiše neměl čas na povolební vyjednávání, protože rychle odjel do USA, kde podstoupil školení pro vrcholné politiky. V čem přesně školení spočívalo se neví, sám Bělobrádek nikdy neodpověl, proč bylo důležitější než sestavování vlády ČR. Každopádně v USA tou dobou vládl režim Keňana a pravděpodobně i muslima Husajna Obamy.

fdg

Obama měl na prtsě prten s první částí šahády ( Není Boha kromě Alláha ) minimálně v roce 1992.

 

KDU-ČSL je spojení předlistopadových Lidovců (kteří spolupracovali s Jakešovým socialistickým režimem) a Křesťansko-demokratické unie. Co je na těchto obhájcích těch nejzuřivějších džihádistů křesťanského je nám záhadou.

All for Joomla All for Webmasters