Napište nám:info@blokprotiislamizaci.cz
Litoměřická knihovna: Samkové besedu a kritiku islámu nedovolíme. Jsme HATE FREE
samkova

ŽM: 24.8.2017

Současný vládnoucí režim utahuje šrouby a přestává hrát hru na svobodu.

Snímek obrazovky 2017-08-24 v 1.34.28

Kdo nemiluje islám, nemá nárok besedovat v litoměřiské knihovně.

Známá právnička a kritička islámu Klára Samková měla mít besedu v litoměřické knihovně Karla Hynka Máchy. Knihovna běžně své prostory pronajímá pro besedy a semináře. Když však vedení knihovny zjistilo, že za spolkem Éra žen nestojí eurofeministky, ale odpůrkyně islámu Samková, besedu ihned zrušilo. Prý se neshoduje s jejich sluníčkovou HATE FREE koncepcí.

Knihovna je placena z rozpočtu města Litoměřice. Na jejím finacováním se nepodílí jenom proislámští nadšenci, ale i občané, kteří islám odmítají – a jsme si jisti, že to je naprostá většina.

 

hhhhh

Mgr. Karel Tománek, který šéfuje litoměřiské knihovně. Žít z peněz lidí, kteří islám odmítají mu nevadí. Kritika islámu ANO.

Nevíme proč to tak je, nicméně Litoměřice jsou silně proislámské město. Místní občané si zvolili za svého senátora Hasana Meziana, který je členem sunnitské islámské sekty.  

Litoměřickou radnici vedou kontroverzní politici z ODS, TOP 09 a ČSSD. Ti jmenovali ředitelem knihovny nechvalně známého sluníčkáře Mgr. Karla Tománka, který zároveň vyučuje na Akademii výtvarných umění v Praze.

Paradoxem je, že sama advokátka Samková je známá prorómská

Starosta Liměřic

Starosta Litoměřic Ladislav Chlupáč (ODS), který sluníčkářského ředitele jmenoval.

aktivistka. V 90. letech byla poslankyní za Romskou občanskou iniciativu a v minulém volebním období zastupitelkou za Schwarzenbergovu, sluníčkářskou stranu TOP 09. Z pohledu vládnoucího režimu si dovolila jen jedinou drzost: odmítá islamizaci naší země.

 

 

Reakce Kláry Samkové

Reakce Kláry Samkové

 

Když uděláte besedu "Moudrost práva šaria", tak to bude podle konceptu Hate Free.

Když uděláte besedu „Moudrost práva šaria“, tak to bude podle konceptu Hate Free a litoměřická knihovna sál pronajme.

All for Joomla All for Webmasters