Napište nám:info@blokprotiislamizaci.cz
Teroristický útok v Manchesteru – příčiny a řešení problému

22.5. večer proběhl na koncertu v Manchesteru jeden z nejkrvavějších teroristických útoků v Evropě za poslední dobu – 22 mrtvých a minimálně 59 zraněných. V sále byly většinou děti…

Od politických špiček uslyšíme tradičně „Jsme šokováni“ , „Nás nezlomí“, „Odsuzujeme tento barbarský čin“ a podobně. Pak se uskuteční nějaká tryzna a za pár týdnů to odezní. Možná média přinesou i to, že útočníky byl psychicky narušený. A že to nemá nic společného s „náboženstvím míru“. Nakonec se dozvíme od novinářů i sluníčkářů že v autech zahyne více lidí a že děláme z komára velblouda. Žádná viditelná změna politiky, alespoň v EU, mimo slovní proklamace, nebude.

Angela Merkel: „Se smutkem a zděšením sleduji zprávy z Manchesteru. Je nepochopitelné, že někdo radostný popový koncert zneužije, aby tolik lidí zabil nebo jim způsobil těžká zranění,”

Starosta Manchesteru Andy Burnham : Manchester je hrdé a silné město, které teroristům nedovolí, aby dosáhli svého cíle, řekl: „Truchlíme, ale jsme silní. Bude to duch Manchesteru, který zvítězí, a bude nás držet pohromadě.”

Realita ? Každou chvíli se stane nějaký teroritický útok. Francie už je přes rok ve výjimečném stavu, Británie vyhlásila druhý nejvyšší stav pohotovosti.

Jaké jsou skutečné příčiny ?

  1. Politická korektnost, tedy nenazývání věcí pravými jmény, hlavně když jde o islám, případně jinou než bílou rasu, apod.
  2. Odtržení politických špiček od reality. Sami se schovávají za ochranku ale obyčejným lidem říkají „musíte si zvyknout“
  3. Absentující ochrana hranic a nekontrolovaná imigrace z oblastí s naprosto odlišnou kulturou a kde dominuje islám podporovaná mnohými politickými špičkami a přímo zakotvená v Lisabonské smlouvě. Tuto imigraci především (ale nejen) podporují levicové strany v celé Evropě i v USA (tam jsou to Demokraté) jako Zelení a sociálně demokratické strany, které mají multikulturalismus v programu, ale i mnohé strany, které se označují jako pravicové nebo konzervativní.
  4. Přicházejí do Evropy lidé, kteří mají úplně jiný žebříček hodnot a kteří se většinou nejsou schopni plně začlenit do místní komunity, místo toho si vytváření ghetta, a ani jejich potomci na tom nejsou lépe, mnohokrát, se radikalizují ještě více. Díky vysoké porodnosti se ghetta rozšiřují a vytlačují ven původní obyvatele.
  5. Financování mešit ze zahraničí (hlavně SA, Katar, Kuvajt)– a z toho vyplývající přítomnost radikálních imámů. Díky neustálé expanzi Islámu se vůbec neprosazují žádné snahy o jeho reformu.
  6. Neziskové organizace, které z toho mají kšeft – ubytování, poskytování služeb, právní servis, atd., čím více imigrantů, tím více jsou potřeba.
  7. Absence demokratických mechanismů EU, navíc faktická nadvláda Německa, po Lisabonské smlouvě státy jako my nemají šanci cokoliv prosadit, nebo naopak zablokovat. A přitom 65% legislativy jde z EU.

Kolik bude ještě mrtvých, než se něco začne dít ?

Řešení ? Odstranit příčiny….Odstranit neschopné politiky… Pojďte do toho s námi….

Sledujte nás i na Facebooku Bloku proti islamizaci

All for Joomla All for Webmasters