Napište nám:info@blokprotiislamizaci.cz
Matka (38 let) byla zatčena před dětmi a 7 hodin vězněna – nazvala transexuála mužem
9609546-6687123-image-a-24_1549760151499

ŽM, 10.2.2019

Matka dvou dětí Kate Scottowá (38) napsala na populární rodičovské forum Mumsnet do nějakého komentáře, že kontroverzní transexuální aktivista Stephanie Hayden je muž. Reakce britské policie byla okamžitá: během několika hodin u jejího domu v Hitchin v hrabství Hertfordshire zazvonili tři policajti. Paní Scott zatkli a sedm hodin ji věznili na policejní stanici. Obvinili ji, že je „gendermysoginí“ ( v překladu, že nenávidí 78 různých pohlaví, která se po Británii údajně pohybují ). Odebrali ji vzorek DNA a vyfotili ji do policejní databáze. Zabavili ji počítač a mobilní telefon, který ji nevrátili.

Transexuál Stephanie Hayden, který paní Scottow udal, za to že ho nazvala mužem je fanouškem krajně levocového politika Corbyna.

Transexuál Stephanie Hayden, který paní Scottow udal, za to že ho nazvala mužem, je fanouškem krajně levicového politika Corbyna.

Při zatčení musela odložit svého 20ti měsíčního syna a přihlížela mu i její 10ti letá dcera, která je autistická. Stephanie Hayden opravdu byla dříve muž, ale v roce 2007 se rozhodl, že žena. Podstoupil operace a nyní je aktivista, který působí na sociálních sítích ( tzv. elf) a žaluje každého, kdo nad měněním pohlaví pozastaví.

Paní Scott soud následně zakázal oslovovat muže, kteří se sami cítí jako ženy, muži.

S postupující islamizací se v Británii dramaticky rozmáhá kriminalita. Podle uznávaného indexu kriminality, je Londýn nebezpečnějčí místo než Harrare v Zimbabwe, kokainové centrum Medelin v Kolumbii či Bejrůt v Libanonu. V Británii tzv. uprchlík umlátil řetězem také mladého Čecha Zeňka M. Britský soud zabijáka osvobdil – prý jednal v sebeobraně.

Britský režim nemá dost policejních sil, aby řešil útoky noži, útoky kyselinou a další kriminalitu, kterou s sebou nese postupná islamizace, této kdysi nejvyspělejší země světa. Pokud však matka nazve muže, který se vydává za ženu mužem, je zatčena prakticky okamžitě.

Některé významné potické síly chtějí zavádět západní šílenosti i u nás

Některé významné potické síly chtějí zavádět západní šílenosti i u nás

Britský režim rozhazuje po Anglii i Skotsku letáku, kde vyhrožuje lidem, že jakýkoliv nesouhlas s genderovou politikou je trestný.

Britský režim rozhazuje po Anglii i Skotsku letáku, kde vyhrožuje lidem, že jakýkoliv nesouhlas s genderovou politikou je trestný.

All for Joomla All for Webmasters