Napište nám:info@blokprotiislamizaci.cz
Merkelová : Lidé v Rakousku a v Evropě jsou spokojeni a nechtějí žádné změny!
Oesi-Wahl-Balkanroute-1

Překlad M.H. 5.12.2016

Vítězství Alexandera van der Bellen bylo přijato v politickém Berlíně s obrovským nadšením. Van der Bellen se prosadil proti Hoferovi coby kandidát stran Grünen, ÖVP, SPÖ, Neos, KPÖ, jakož i favorit médií, kulturních kruhů a lepidlového průmyslu (2. pokus o volbu nevyšel, protože rakouský režim nesehnal kvalitní lepidlo na volební obálky).

 

Berlínské oslavy

Před německými stranickými centrálami CDU, SPD, FDP, Linken a Grünen se konaly spontánní oslavy, k nimž se opilá radostí připojila i Angela Merkel. Kancléřka projevila přesvědčení, že vítězství progresivního bloku Rakouska je ukazatelem pro celou Evropu. „Signál těchto voleb je jasný: Lidé v Rakousku a v Evropě jsou spokojeni a nechtějí žádné změny.“

Muslimů je nedostatek – kancléřka žádá zvovu otevření hranic a likvidaci plotů

Zárověň projevila kancléřka přání, aby došlo po porážce pravicových populististů konečně ke korekci uzavírky rakouských hranic. Po rakouské iniciativě k nevýslovnému a nehumánnímu uzavření Balkánské cesty byl proud migrantů do Německa téměř potlačen. Pouze díky nasazení německých mariňáků u lybijských břehů a díky charterovým letům mohl být migrantský přísun udržován na jakžtakž nějaké úrovni.
Již v následných týdnech chce kancléřka jednat o otevření hranic. Čas kvapí, protože první přijímací migrantská zařízení si stěžují na podstav.


 

Pozn. redakce : článek je míněn ironicky, nicméně sledujme Balkánskou imigrační cestu

Zdroj : http://www.morgengagazin.com/politik/merkel-hofft-nach-oesterreich-wahl-auf-wiedereroeffnung-der-balkanroute/

All for Joomla All for Webmasters