Napište nám:info@blokprotiislamizaci.cz
Muslimové v Polsku ubodali mladého Poláka. Poláci v odvetě zlikvidovali dvě kebabárny.
Snímek obrazovky 2017-01-02 v 0.06.36

RM, 02.01.2017

Snímek obrazovky 2017-01-02 v 0.07.07Ve polském městě Elk, nedaleko hranic s Běloruskem, na Silvestra kolem 22 hodiny, hodil mladý Polák zábavní pyrotechniku do muslimské kebabárny. Reakce islamistů byla však naprosto neadekvátní: dva Tunisané, Alžířan a Maročan vytáhli nože a mladíka ubodali.

 

Poláci však stále ještě nejsou zdegenerování multikulturní europropagandou jako Němci a další západoevropské národy, takže odveta byla masivní.

z21192069V,Elk--W-noc-sylwestrowa-przed-kebabem-zginal-21-latRáno se před místem vraždy začali shromažďovat lidé se svíčkami, a dopoledne se protest proti islámským divochům změnil v násilný pogrom. Dav 300 lidí kebabárnu zlikvidoval – vybil výlohy a zničil vybavení. Policie povolala těžkooděnce a uzavřela celou čtvrť, nasadila stovky těžkooděnců, použila slzný plyn. Poláci prý zlikvidovali ještě jednu kebabárnu v Elku. Lidé skandovali FUCK ISLAM. 

Polské veřejné mínění je vůči islámu vyhraněné již historicky. Byli to právě polští hrdinové, kdo zachránili Rakousko-Uhhersko a možná Evropu, když porazili turecké džihádisty u Vídně v roce 1683. Minulý týden tuniský džihádista, kterého si do Německa přivezl režim kancléřky Merkelové, zabil právě polského řidiče kamionu Lukasze Urbana. Ten měl pohřeb pouze den před Silvestrem a zůčastnil se ho i prezident Andrzej Duda.

 

 

 

Zdroj : http://wyborcza.pl

All for Joomla All for Webmasters