Napište nám:info@blokprotiislamizaci.cz
Na Slovensku zakázali registraci islámu. Všichni muslimové jsou sledováni.
Slovakia-Islam-ban-738462-400x267

RM 02.12.2016

Islám je mnohem víc než jen náboženství. Islám je ucelený systém – politický, vojenský, právní, náboženský a stravovací.

 

Na rozdíl od kanonického práva, které se týká pouze katolíků a židovského zákona, který se týká pouze Židů, islámské právo uplatňuje svou pravomoc nad nemuslimy (což je důvod, proč jsou nemuslimové a sekulární muslimové pronásledováni, utlačováni a zabíjeni všude kde vládne právo šaría ).

 

Šaría diktuje každý základní aspekt lidského života. Nemůže existovat oddělení mešity a státu. Mešita je stát.

U nás

Stovky islamistů se modlili veřejně na pražské Letné, před panoramatem Pražského hradu.

 

MIGRAČNÍ KRIZE: SLOVENSKO PROSADILO ZÁKON, KTERÝ ZAKAZUJE REGISTRACI ISLÁMU JAKO NÁBOŽENSTVÍ

Na Slovensku prošel zákon, který účinně zakáže islámu, aby získali oficiální status jako náboženství. Je to reakce na antiislámské nálady po celé Evropě.

 

Rebecca Perring, Daily Express, 1.12..2016:

Legislativa naznačuje dramaticky se měnící se postoj vůči náboženství v uplynulém roce na celém kontinentu. Slovensko se snaží zastavit stupňující imigraci a bránit se úsilí Evropské unie (EU) na dovoz muslimů do Evropy a jejich následné přerozdělení pomocí povinných kvót. Premiér Robert Fico a jeho vláda opakovaně řekli, že islám nemá místo na Slovensku. Tento postoj podle všeho odráží strach z islamizace.

 

Slovenský parlament schválil návrh zákona, předloženého Slovensko národní stranou (SNS), který vyžaduje aby náboženství mělo alespoň 50.000 členů. Původně to bylo 20.000. Až po té má církev nárok na státní dotace a může zakládat vlastní školy. To udělá islamistům mnohem obtížnější eventuální registraci islámu. Ten má na Slovensku jenom 2000 příznivců, podle posledního sčítání lidu. A žádnou mešitu. Islámské nadace na Slovensku tvrdí, že počet muslimů je zhruba 5,000. SNS uvedla, že nový zákon má zabránit spekulativním registracím svatostánků, jako je satirický Kostel Létajícího špagetového monstra. Předseda SNS Andrej Danko řekl: “ Musíme udělat vše, co můžeme, aby tu nebyla postavena žádná mešita ani v budoucnu“.

 

Slovensko jediná země v EU, která nemá žádnou mešitu. Islamisté musí své obřady vykonávat v bytech a kancelářích.

 

Premiér Fico v minulosti také prohlásil, že bezpečnostní složky v současnosti monitorují „každého jednoho muslima, který se nachází na území Slovenské republiky, přičemž ve většině případů jde o legální obyvatele země“.

17.11.2015

17.11.2015 Sobotka (ČSSD) ocenil lidi, kteří pomáhají islamistům do Evropy. Vedle něho stojí expremiér Špidla (ČSSD), který islám u nás poprvé v historii zaregistoval jako církev.

U nás jsou podmínky pro registraci církve mnohem jednodušší. Toho islamisté využili již v roce 2004, kdy socialistická vláda Vladimíra Špidly (ČSSD) uznala Ustředí muslimských obcí jako církev. Špidla nyní dělá poradce premiérovi Sobotkovy. V roce 2014 uplynulo 10 let od prvního stupně registrace a islamisté se připravovali požádat na Ministerstvu kultury vedeném Hermanem (KDU-ČSL) o registraci 2. Stupně, která by jim umožnila šířit islám ve vězeních, armádě a školách. Skupina Islám v ČR nechceme tehdy posbírala 250.000 podpisů pod petici, uspořádala několik demonstrací a partnerská strana Úsvit předložila návrh zákona, který mě registraci ztížit. Ministr Herman to tehdy odsoudil jako poupulismus. Úředníci z Ministerstva kultury nakonec přiznali, že muslimové celou dobu neodevzdávali zprávy o svém hospodaření, a tudíž o registraci mohou žádat až v roce 2024.

All for Joomla All for Webmasters