Napište nám:info@blokprotiislamizaci.cz
Nadja Savčenková: Ukrajincí nenávicí svojí vládu více než Kreml
Presentation6

ŽM, 16.3.2018

Nadja Savčenková byla hrdinkou vládnoucích politiků Evropské unie. Eurolidovci a eurosocialisté ji milovali za to, že navedla ukrajnské dělostřelectvo na dva bezbranné ruské novináře, které tím zabili. Luhanští povstalci ji zajali a předali ke stíhání do Moskvy. Evropší politici drželi řeťezovou hladovku (každý asi dve hodiny) za její propuštění. Rusové ji nakonec s Ukrajinci vyměnili za zajaté povstalce. Od kyjevské vlády Savčenková dostala nejvyšší vyznamenání „Hrdina Ukrajiny“.

Nadja Savčenková v knihovně Václava Havla. Vpravo je kontroverzní europoslanec za KDU-ČSL, který se nijak netají tím, že je mu bližší Al-Kajda než syrští křesťané.

Nadja Savčenková v knihovně Václava Havla. Vpravo je kontroverzní europoslanec za KDU-ČSL, který se nijak netají tím, že je mu bližší Al-Kajda než syrští křesťané.

Savčenková následně cestovala po Evropě, kde ji politici, kteří nenávidí Rusy, vítali jako hrdinku. 11. ledna 2017 navštivila i Prahu, kde měla besedu v Knihovně Václava Havla a sešel se s ní Kalousek se Schwarzenbergem, Jiřina Pospíšil, europoslankyně Šojdrová a další protiruští politici.

Jenže Sančenková je nacionalistka, které nejde jen o poslanecké prebendy, nyní tvrdí, že na masakru policistů i demonstrantů  na kyjevském náměstí Majdan, se podílela i banda, která nyní s podporou EU ovláda Ukrajinu. Prokuratura ji chce opět uvěznit, protože tvrdí, že připravovala vraždu tří zkorumpovaných poslanců. Savčenková také tvrdí, že Ukrajinci nyní již nenávidí vlastní vládu víc než Kreml, Putina a Rusy.

„Украинцы уже сильнее ненавидят свою власть, чем ее ненавидят в Кремле“.

Po propuštění se Savčenková zsazovala o mír na východní Ukrajině. Dokonce navštívila Doněckou republiku, kde hovořila s místními vůdci. Prosazovala výměnu zajatců. Kyjevský režim ji za to označil za zrádkyni. Nyní ji chtějí již přímo zavřít.

Snímek obrazovky 2018-03-16 v 1.16.01

Za Savčenkovu, když byla odsouzena v Rusku za vraždu dvou novinářů, bojovali USA

20170113153021

Karel Schwarzenberg a Miroslav Kalousek 12.01.2017 s Naďou Savčenko. V roce 2016 drželi každý dvě hodiny hladovku za její propuštění.

Savchenko_Middle_Finger

Savčenková v cele před ruským soudem

15994531-256753041405085-2828258811635182434-o

Europoslankyně za KDU-ČSL, Savčenková a europoslanec Jiřina Pospíšil

All for Joomla All for Webmasters