Napište nám:info@blokprotiislamizaci.cz
Němci budou chodit do důchodu až v 71 letech – musí živit, šatit a léčit ilegální imigranty.
-media-7709-clive.CACHE-620x305-crop.png

HM, 29.11.2016

Podle nejnovější analýzy bude důchodový systém v Německu fungovat v současné podobě jen v případě, že se do důchodu bude odcházet v 71 letech. Nevím, jestli je do této prognózy započtena vlna přistěhovalců, kteří do systému většinou nepřidají nic. Ženy skoro vůbec, muži – no, třeba někteří i budou pracovat.

 

V Německu zveřejnili analýzu, která prokazuje, že má-li se německý penzijní systém udržet, budou muset Němci do důchodu v 71 letech. Počet důchodců narůstá, věk dožití se prodlužuje, porodnost Němek je pouze 1,36 dítěte na ženu, zatímco miliony ilegálních imigrantů ( v Německu se říká nových Němců ) mají porodnost často i 7 dětí na jednu ženu. Problém je, že tito „noví Němci“ nejsou zdaleka tak výkonní jako původní obyvatelstvo. Muslimky do práce nechodí prakticky vůbec, muslimové jsou rovněž nezaměstnatelní – v naprosté většině neumějí číst ani psát, dokonce neumějí ani Němčinu. Obecně se daří zaměstnávat pouze 0,018% z nových Němců. 99,98% nově příchozích tedy musí živit, léčit, šatit a vzdělávat původní Německé obyvatelstvo. Aby to utáhli, musí pracovat mnohem déle.

Počet důchodců roste, výše penzí se snižuje.

Počet důchodců roste, výše penzí se snižuje.

Podobné problémy lze očekávat i v Rakousku. Jak do Vídně přicházejí další a další muslimové, kteří nechtějí a ani nemohou pracovat, jen za letošní rok přibylo lidí závislých na dávkách od města 18.000. To stojí Vídeň 3.500.000.000 Kč ročně navíc. Protože všk ve Vídni vládne koalice Zelených a Socialistů, která má zájem na dovozu dalších a dalších muslimů, lze předpokládat, že toto číslo dramaticky poroste. O šílených nákladech s imigranty je tento skvělý článek.

Zdroj : welt.de

All for Joomla All for Webmasters