Napište nám:info@blokprotiislamizaci.cz
Německo, Schorndorf: Tajné – Sexuální útoky a řež 1.000 „uprchlíků“ s policií
maxresdefault-6

ŽM, 17.7.2017

  • Německé noviny a zpravodajské servery řeší sexuální útok a následné boje muslimů s policií – u nás o tom státní média, Bakalova média, ani média, která ovládá ministr financí Babiš, nesmí referovat.
  • 17-ti letá dívka byla sexuálně napadena třemi Afgánci a jedním Iráčanem ( všichni jsou muslimové ) na hudebním festivalu v Schorndorfu v Bádensku-Württtenbersku
  • Policie podezírá 20 letého Iráčana a tři Afgánce – všechno to jsou tzv. „uprchlíci“
  • Za tři podezdřelé se postavil dav 1.000 muslimů/uprchlíků, kteří požadovali jejich propuštění
Ilustrační foto - sluníčkáři napadali policisty před týdnem v Hamburku

Ilustrační foto – sluníčkáři napadali policisty před týdnem v Hamburku

Lidový festival (Vollkfestival) se zvrhnul v násilí poté, co iráčtí a afghánští žadatelé o azyl, byli obviněni ze sexuálního obtěžování místních žen. Několik případů sexuálního obtěžování a agrese bylo ohlášeno u organizátorů Volksfest ve městě Schorndorf, ve státě Badensko-Württembergsko, uvedla policie.

Policie nikoho nezatkla, ale podezírá 20ti letého muže z Iráku – a tři afghánské žadatelé o azyl (muslimy) z napadení 17ti leté dívky. Dav, více než tisíci muslimů, následně začal na policisty házet láhve. Policie se úplně stáhla a zadržela pouze jednoho podezřelého imigranta, kterého obvinila z nebezpečného fyzického napadení.

Policie uvedla, že malé skupiny mladých lidí, z nichž mnozí jsou „uprchlíci“, pak začali likvidovat město, ve kterém žije jen 40 000 lidí. Je tedy velké asi jako Prostějov či Mladá Boleslav.

Úřady uvedly, že ulicemi projíždějí „uprchlíci“ vyzbrojeni noži a replikami palných zbraní, střílející pyrotechniku a slzný plyn.
Několik policejních vozidel bylo postřikováno graffiti, v tomto malém městě, kterému se přezdívá „Daimler město“, protože se zde narodil automobilový vynálezce Gottlieb Daimler  v roce 1834.

Velitel police Roland Eisele a starosta Matthias Klopfer na tiskové konferenci. Zdroj : dailymail

Velitel police Roland Eisele a starosta Matthias Klopfer na tiskové konferenci.
Zdroj : dailymail

Násilí stoupalo, když se nepodařilo zatknout ani jednoho z podezřelých.
Šéf policie Roland Eisele vyzval všechny ženy, které byly během víkendu zneužívány, aby se přihlásily policii. Řekl, že „agrese a eskalace násilí“ byla ve městě nedaleko Stuttgartu bezprecedentní a že místní policejní síly musely požádat o zálohy z jiných měst. Policie uvedla ve svém prohlášení, že v davu bylo vidět mnoho mladých lidí – imigrantů, ale jak Eisele uvedl,  je nemožné odhadnout kolik to bylo procent.

Na tiskové konferenci v pondělí Eisele srovnal sexuální násillí s událostmi z Kolína na Rýnem, při oslavách nového roku 2016. Tehdy Afričané a muslimové, které do Německa přivezl režim kancléřky Merkelové, napadli stovky žen, což vyvolalo rozsáhlé veřejné rozhořčení.

Zdůraznil, že násilné scény v Schorndorfu byly méně intenzivní než v Kolíně nebo v nedávné době nepokoje při zasedání zemí G20 v severním přístavním městě Hamburg. Tam sluníčkáři, levičáci a anarchisté podpálili část města, házeli kameny na policii ze střech domů a podpalovali auta obyvatel města.

Němečtí muži proti sexuálním agresorům z exotických zemí nijak nezasahují. V Německu nyní režim prosadil možnost manželství pro všechny bez rozdílů pohlaví, sexuální orientace, sexuální identity a dalších odchylek od normy. Rovněž ruší oddělení veřejných toalet podle pohlaví, aby si lidé mohli vybrat, kde se jim lépe čůrá. Němečtí muži se tedy necítí být povinni chránit své ženy a děti, ale přemítají o své roli ve společnosti.


 

Naše řešení :

  • zákaz praktikování islámu
  • nevpouštění ilegálních imigrantů na území ČR
  • podpora vyzbrojování bezúhoných občanů ČR
  • prioritou policie musí být odchytávání ilegálních a podezdřelých imigrantů, namísto kontrol alkoholu u vodáků
All for Joomla All for Webmasters