Napište nám:info@blokprotiislamizaci.cz
Německo, Slovensko i Brno – muslimové útočili. Noži.
obeti2

ŽM. 28.12.2017

V období Vánoc, které jsou nejdůležitějším svátkem naší civilizace, byli muslimové dovezení do Evropské unie, obzvlášť nervózní a agresivní.

Německo – město Kandel, 27.12.2017

Abdul D. přišel do ilegálně do Německa v roce 2016. Je z blíže neupřesněného afgánského kmene a jak je v Německu zvykem vydává se za 15 letého. Pravděpodobně na seznamovacích party, které organizuje režim kancléřky Merkelové, se seznámil s mladou Miou (15). Chodili spolu asi čtyři měsíce a ona se s ním rozešla. Pro Afgánce je to nejhorší urážka, kterou lze smít jenom vraždou. přesněji vraždou ze cti. Abul Mie vyhrožoval přes internet a opakovaně za ní chodil do drogerie, kde pracovala na brigádě. Rodiče dívky se obrátili na policii, ta si Abdula předvolala, ale on polici ignoroval. Ve středu přišel do drogerie, kde dívku ubodal 20 cm dlouhým nožem na chleba.

jcdjdklsůjsdkljds

Otec zavražděné 15-leté Němky Mii: „Měli jsme ho jako vlastního syna“

Zákazníci obchodu zabijáka zadrželi a soudce ho vzal do vazby. Policie zveřejnila jeho křestní jméno, rok kdy přišel do Německa a fotografii s páskou přes oči.

Brno, 22.12.2017

Před klubem Caribic skupina čtyř muslimů začala obtěžovat dívku, sahali ji na zadek. Zastal se jí reprezentant v boxu Hamo Aperyan, původem z Arménie a jeho kamarád. Muslimové mu začali vyhrožovat

Následky útoku muslimů v Brně. Kamarád boxera Hama, který se zastal dívky, obtěžované tzv. uprchlíky.

Následky útoku muslimů v Brně. Kamarád boxera Hama, který se zastal dívky, obtěžované tzv. uprchlíky.

a rasisticky nadávat, že je Cikán a těch, že se oni nebojí. Jeden z nich pak vyndal nůž a zaútočil. Útočil na hlavu. Mládenci mají řezné rány na hlavě, které jim sešili na pohotovosti a léčí se ambulantně. Muslimy v zápětí zadržela police na nedalekém náměstí. Státní zástupce navrhl vazbu pro nejagrsivnějšího z nich, soudce ho však propustil zpět mezi normální lidi. Jisté je, že se jedná o Afgánce, Egypťana, Libanonce a člověka, který neřekl z jaké země pochází – v dokladech má uvedeno NNN. Minimálně jeden z nich se tzv. uprchlík, kterému české úřady přidělily tzv. doplňkovou ochranu. Jako trvalé bydliště má uvedené uprchlické zařízení Kostelec, kde se však nezdržuje.

Pořezaný boxer Hamo.

Pořezaný boxer Hamo.

Policie a Babišova vláda se pokouší celý krvavý incident utajit. Odmítají zveřejnit původ útočníků, jejich věk, jejich jména i jejich fotografie. Jeden z nich přitom již útočil v minulosti – právě proto v únoru 2017 Ministerstvo vnitra zahájilo řízení o odejmutí „doplňkové ochrany“.

Naprosto skandální je, že soud propustil agresivního muslima na svobodu. Pro uvalení vazby normálně stačí splnění jedné z podmínek: že bude trestné činnosti pokračovat ( u podobně agresivních lidí je to poměrně pravděpodobné), že by mohl utéct (je to cizinec).

Slovensko, 27.12.2017

Slovenské úřady vyhostily Somálce Ahmeda Gulaida, který v listopadu zaútočil na pracovníka uprchlického zařízení, který mu podával léky (zaplacené z daní Slováků). Somálský muslim ošetřovatele Jozefa nejprve bil do hlavy a pak mu přiložil nůžky (nůž neměl k dispozici) ke krku a vyhrožoval mu zabitím. Pak ho povalil na zem a brutálně zkopal.

 

All for Joomla All for Webmasters