Napište nám:info@blokprotiislamizaci.cz
Nigerijec znásilnil dívku u Terezína. Přišel z Německa zcela bez kontroly
Presentation1

19.06.2019

Merkelové režim dováží po zcela nekontrolovaně desítky tisíc muslimů a černochů. Babišova vláda zároveň odmítá kontrolovat naše hranice s Německem. Bylo pouze otázkou času, kdy se znásilňování žen a dětí přelije z Německa k nám.

V úterý v 7 hodin ráno propustili Nigerijce z vězení v Drážďanech. Do ruky dostal dokument, který mu zakazoval pobyt na území na Německa s doporučili mu odjet do České Republiky. Nevíme jestli vyrazil vlakem, či ho naložil do auta nějaký jeho kumpán, každopádně cestou do Prahy si udělal zastávku v Lovosicích. Tam si vyhlídl 16ti leteou dívku z Terezína, která jela ze školy, kterou sledoval až na opuštěné pole u Lukavce. Tam ji brutálně znásilnil a zmlátil. Dívka je nyní nemocnici v Litoměřicích.

Abuse

ilustrační foto

Je třeba se ptát:

  • Proč Babišova vláda nehlídá hranice? Vždyť to je prvotní povinnost vlády – zabezpečovat bezpečnost občanů.
  • Proč je ministrem vnitra neschopný Hamáček, který vyhrožuje lidem vězením za schvalování atentátu na muslimy na Novém Zélandu, stýká se s muslimskými radikály, tvrdí, že islám je pro lidstvo důležitý?
  • Proč takovou protilidovou vládu podporuje i KSČM?
  • Obchod s drogami v centru Prahy je již nyní po kontrolou Nigerijců. Proč policie nezasáhne a umožňuje jim volně cestovat mezi ČR a Německem? Vždyť je přeci jisté, že pokud jsou tito němečtí „doktoři a inženýři“ negramotní, že se u nás nemohou legálně uživit.

Je jisté, že se násilí, teror, antisemitismus a barbarství z Německa a západní Evropy budou přelévat k nám víc a víc. Proč vláda nechrání hranice?

All for Joomla All for Webmasters