Napište nám:info@blokprotiislamizaci.cz
NOVÁ ŠVÉDSKÁ VLÁDNÍ CENZURA
švéd džihád

DR, 4.12.2017

„Švédská vláda nyní oficiálně zpochybňuje svobodu projevu. Vládní agentura označila takzvaná švédská „nová média“ – zpravodajské kanály, které se odmítají podřizovat politicky korektním dogmatům médií hlavního proudu – za možnou hrozbu pro demokracii. Ve vládní zprávě, pregnantně nazvané „Bílá nenávist„, kterou sepsal Totalförsvarets forskningsinstitut (Institut pro výzkum totální obrany – Total Defense Research Institute), vládní agentura spadající pod švédské Ministerstvo obrany, jsou švédská média jako Samhällsnytt (dříve známé jako Avpixlat), Nyheter Idag a Nya Tider zahrnuta do jedné skupiny s neonacistickými médii, jako například Nordfront.

Nenávist“ je široce definována a je v ní zahrnut násilný extremismus, „nenávistný projev„, vtipy, trollování na internetu a dokonce použití uvozovek. Podle zprávy je například vložení slova „uprchlíci“ do uvozovek, stejně jako „děti bez doprovodu„, údajně vyjádřením „nenávisti„. (Mnoho, pokud ne většina, migrantů klasifikovaných jako „děti bez doprovodu„, se ukázalo být dospělými muži).

Předchozí zpráva s názvem „Digitální chalífát„, měla údajně za cíl popsat islámský extremismus. Nicméně je díky švédskému přístupu prakticky nepoužitelná, protože se z „etických“ důvodů výslovně odmítla zabývat konkrétními případy propagandy ISIS ve Švédsku.

Švédský správní soud nedávno rozhodl, že není žádný důvod odpírat státní podporu organizaci Mladí muslimové Švédska (Muslims of Sweden – SUM). Švédské ministerstvo pro záležitosti mladých a občanských záležitostí (Swedish Ministry of Youth and Civil Affairs) této organizaci, která je napojená na Muslimské bratrstvo, odebralo státní podporu z toho důvodu, že Mladí muslimové Švédska a její členské organizace „vytváří prostředí„, ve kterém někteří jedinci nerespektují ideu demokracie. Švédský soud si však nemyslel, že existuje dostatek důkazů pro odebrání podpory a tak Mladí muslimové Švédska budou znovu moci své aktivity financovat z peněz daňových poplatníků.“

 

https://cs.gatestoneinstitute.org/11485/nova-svedska-vladni-cenzura

All for Joomla All for Webmasters