Napište nám:info@blokprotiislamizaci.cz

Moravskoslezský kraj
mskraj@blokprotiislamizaci.cz

13164289_1091121194263619_1046270834524121040_nVlaďka Antošová -předsedkyně Moravskoslezského kraje BPi. Zarputilá antikomunistka a antiislamistka, pro kterou je svoboda a bezpečnost absolutní prioritou. Působila na amatérské scéně Loutkového divadla v Opavě, od roku 1993 se svým manželem provozují vlastní loutkové divadlo.

 

Pardubický kraj
pardubicky@blokprotiislamizaci.cz

Martin DubenMartin Duben – předseda Bpi Pardubického kraje. Občanský aktivista, který se angažuje v boji proti ideologii jménem islám.

 

 

Kraj Vysočina
vysocina@blokprotiislamizaci.cz

Milan ČtveráčekMilan Čtveráček – předseda BPi kraje Vysočina. Na nebezpečí islamizace upozorňuje již několik let. Kritik konzumního života a ochránce duševních hodnot, za které bojuje společně s Řádem rytířů Kristových. Soukromý podnikatel ve zdravotnictví.

 

Liberecký kraj
liberecko@blokprotiislamizaci.cz

Mirka franková

Mirka Franková – předsedkyně BPi Libereckého kraje. Aktivistka, která se nenechá umlčet. Odpůrkyně politické korektnosti a aktivní ochránkyně národních hodnot! Bývalá novinářka dnes publikuje na www.zrcadleninovedoby.cz. Hrdá babička 5ti vnoučat.

 

Ústecký kraj
ustecko@blokprotiislamizaci.cz

Iva-ProchazkovaIva Procházková – místopředsedkyně BPi a předsedkyně BPi Ústeckého kraje. Spoluzakladatelka celoevropského spolku Pevnost Evropa. Žije v Teplicích, kde je denně konfrontována s realitou soužití s početnou muslimskou komunitou.

 

Plzeňský kraj
plzensko@blokprotiislamizaci.cz

roman BakalaRoman Bakala – místopředseda BPI a předseda BPi Plzeňského kraje. Aktivní odpůrce islámu a předseda fans fotbalového klubu Viktorie Plzeň.

 

 

kraj Praha
praha@blokprotiislamizaci.cz

jana-borkovcovaJana Borkovcová – Spoluzakladatelka a předsedkyně BPi. S Tatjanou Festerling mluvčí Německé Pegidy, se podílela na založení spolku eurorealistických stran a hnutí v Evropě – Pevnost Evropa, s cílem Evropu nerozbít, ale reformovat.

 

Středočeský kraj
strednicechy@blokproiislamizaci.cz

Jiri-Kotrc Jiří Kotrč – předseda Středočeského kraje. Dlouholetý antiislámský aktivista, který se podílel na pořádání všech demonstrací a aktivit Bloku. Lektor kurzů přežití ve volné přírodě.

Královehradecký kraj
kralovehradecky@blokproiislamizaci.cz

All for Joomla All for Webmasters