Napište nám:info@blokprotiislamizaci.cz

Kdo je Blok proti islamizaci?

Blok proti islamizaci je spolek lidí odmítajících islamizaci naší vlasti i celé Evropy. Domníváme se, že po diktatuře nacionálního socialismu, po období socialismu, se na nás valí mnohem horší nebezpečí – islám. Ostře odmítáme vpouštění a dovoz imigrantů, kteří touží po bezpracném životě v Evropě či dokonce chtějí Evropu měnit k obrazu svému – islamizovat ji. Blok proti islamizaci vznikl po rozpuštění Bloku proti islámu.

Co chce Blok proti islamizace?

Blok proti islamizaci je přesvědčen, že současní politici nezastupují zájmy svého národa, lidí, kteří je luxusně živí. Jsme přesvědčeni, že vláda a parlament tu nejsou od toho aby regulovali kouření v hospodě v Horní Dolní, aby regulovali výkon vysavačů, aby pokutovali chudé lidi, kteří nemají nové auto za to že má vysoké emise či nemá „hands free“. Jsme přesvědčeni, že vláda má prvořadý úkol : zajišťovat bezpečnost vnitřní a vnější. Protože souhlasíme s panem prezidentem Zemanem, že když chceme něco změnit, musíme použít buďto Kalašnikov, nebo volební lístek, podporujeme politickou stranu Úsvit do krajských voleb 2016 a parlamentní 2017. Myslíme, že je možné se vyhnout hrůzám do kterých se propadá západní Evropa – teroru, občanské válce, vraždění Židů, mnohoženství, diktátu práva šaria.

Děláme petice, které naší vlastizrádné a probruselské vládě komplikují její záměry a plány. Děláme besedy s občany, kde varujeme před přílivem lidí, kteří vyznávají a následují životní cestu lupiče a vraha Mohameda. Lepíme plakáty, rozdáváme vlastní noviny, organizujeme demonstrace a pochody. Ve volbách budeme potřebovat každou ruku i do volebních komisí. Současné vládě jde ohromné peníze – dotace, privatizace, veřejné zakázky – rozhodně se nevzdá snadno. Potřebujeme i Vás!

All for Joomla All for Webmasters