Napište nám:info@blokprotiislamizaci.cz

Kdo je Blok proti islamizaci?

Blok proti islamizaci je spolek lidí odmítajících islamizaci naší vlasti i celé Evropy. Domníváme se, že po diktatuře nacionálního socialismu, po období socialismu, se na nás valí mnohem horší nebezpečí – islám. Ostře odmítáme vpouštění a dovoz imigrantů, kteří touží po bezpracném životě v Evropě či dokonce chtějí Evropu měnit k obrazu svému – islamizovat ji. Blok proti islamizaci vznikl po rozpuštění Bloku proti islámu.

Co chce Blok proti islamizaci?

Blok proti islamizaci je přesvědčen, že současní politici nezastupují zájmy svého národa, lidí, kteří je luxusně živí. Jsme přesvědčeni, že vláda a parlament tu nejsou od toho aby regulovali kouření v hospodě v Horní Dolní, aby regulovali výkon vysavačů, aby pokutovali chudé lidi, kteří nemají nové auto za to že má (teoreticky) vysoké emise . Jsme přesvědčeni, že vláda má prvořadý úkol : zajišťovat bezpečnost vnitřní a vnější. Protože souhlasíme s panem prezidentem Zemanem, že když chceme něco změnit, musíme použít buďto Kalašnikov, nebo volební lístek, podporujeme politickou stranu Blok proti islamizaci – Obrana národa a naši členové kandidují na její kandidátece do voleb do Poslanecké sněmovny Parlamentu 2017, více zde. Myslíme, že je možné se vyhnout hrůzám do kterých se propadá západní Evropa – teroru, občanské válce, vraždění Židů, mnohoženství, diktátu práva šaria.

Děláme petice, které naší vlastizrádné a probruselské vládě komplikují její záměry a plány. Děláme besedy s občany, kde varujeme před přílivem lidí, kteří vyznávají a následují životní cestu lupiče a vraha Mohameda. Lepíme plakáty, rozdáváme vlastní noviny, organizujeme demonstrace a pochody. Ve volbách budeme potřebovat každou ruku i do volebních komisí. Současné vládě jde ohromné peníze – dotace, privatizace, veřejné zakázky – rozhodně se nevzdá snadno. Potřebujeme i Vás!

All for Joomla All for Webmasters