Napište nám:info@blokprotiislamizaci.cz
OBĚTI ISLAMIZACE TURECKA: ŽENY
solar

DR,9.12.2017

„Nedávno Kadin Cinayetlerini Durduracagiz Platformu, organizace za práva žen, ohlásila, že jen v červenci 2017 bylo 28 žen zavražděno mužem. V tom samém měsíci, osm dalších „šťastnějších“ žen bylo fyzicky napadeno za nošení „krátkého či neslušného oblečení“ nebo za kouření na veřejnosti. Zpráva končí: „Stát zůstává potichu.“

Turecko vykazuje zvyšování všech sociálních a politických rysů islámu: autoritářství, nadvládu většiny, oficiální toleranci k netoleranci ke všemu co by mohl považovat islám za „neislámské“. Cílovou skupinou jsou často ženy a zastrašování se nemusí vyhnout ani tím, že se oblékají podle islámských předpisů.

Tento způsob myšlení je obvyklý v konzervativních muslimských komunitách. To by se nemohlo v sekulárním Turecku stát. Je to prostě výsledek vládou podporované islamizace vedené odshora dolů. To má dva znepokojující aspekty: ochotu lidí se na tomto účastnit a nerovnost před zákonem.

V roce 2014, 17-ti letá K.C. byla znásilněna a zmlácena dvěma muži. Na policii sepsala žalobu a dva podezřelí byli zadrženi. Až potud všechno bylo normální. Jeden z podezřelých uzavřel dohodu s rodinou slečny K.C.: zaplatil sumu 5 700 dolarů a dohodl se, že se ožení s K.C. Rodina zaranžovala falešný svatební obřad, nafotila fotky, a prezentovala je u soudu, aby toho muže ochránila. A pod tlakem rodiny změnila K.C. výpověď a řekla, že nebyla znásilněna. Násilník se stal náhle jejím snoubencem. Oba podezřelí byli propuštěni, uspořádal se islámský náboženský obřad a násilníci byli zproštěni obvinění.

10. srpna dvě ženy Derya Kilic (19) a Seray Gurer (22) byly sexuálně obtěžovány dvěma neidentifikovanými muži. Podle jejich svědectví požádaly na ulici o pomoc dva policisty. Videozáznam ukazuje, jak jeden z policistů začal jednu z těchto žen bít. Ve svém pozdějším svědectví, když vyplňovala stížnost na policii, tak řekla, že policista, který ji udeřil, zkoušel „ospravedlňovat“ sexuální obtěžování tvrzením, že byly „nevhodně oblečeny“.

To je kam nás dostala plíživá islamizace. Zdá se, že to lepší už nebude.“

 

https://cs.gatestoneinstitute.org/11519/obeti-islamizace-turecka-zeny

All for Joomla All for Webmasters