Napište nám:info@blokprotiislamizaci.cz
Máme důkaz: odpůrci Zemana jsou vesměs jednodušší lidí. Za prezidenta by chtěli Missku.
Snímek obrazovky 2017-04-05 v 23.52.25

Robert Metelec, 5.3.2017

Podle serveru seznam.cz proti prezidentovi Zemanovi demonstrovalo asi 25 lidí v Úholičkách u Prahy. Měli s sebou transparenty na který popsali co jim na nZemanovi vadí. Podívejme se na ně pořádně.

„Stop ovarismu“

Nejen Zeman má dvě brady.

Nejen Zeman má dvě brady.

Pravděpodobně narážejí na podbradek prezidenta. Chtěli by prezidenta štíhlého, s pěknou postavou. Asi proto volili Karla Schwarzenberga.

„Stop tuposti“

V České televizi, tito dobří lidé, slyšeli, že ing. Miloš Zeman, CsC je „hloupý. Oni by chtěli chytrého prezidenta. Asi proto volili Karla Schwarzenberga, který nemá ani maturitu a neumí ani psát.

Pět celÍch let!

Pět celÍch let!

„Stop poblitice“

To jsme nepochopili. Možná, že skutečně odmítají politiku jako takovou, že chtějí havloidní „nepolitickou politiku“, či Musolinoho vládu elit….

„Stop vulgarismu“

Asi jim vadí, že prezident Zeman přeložil název jejich oblíbené pornoskupiny Pussy Riot. Že řekl nahlas, že je to „kunda sem, kunda tam“. Asi proto volili Karla Schwarzenberga, který se rád nechává fotit s dívkami lehčích mravů.

„Stop prasidenství“

Přesně jsme to nepochopili, asi něco s prasetem … Nicméně víme, že tito stejní lidé vzývají inkontinentního Karla Schwarzenberga.

schwarzenberg inkontinentní

Člověk si musí vážit seriozních oponentů, jako je Dienstbier, Sobotka, Lidovci protikandidát Drahoš, kteří jasně řeknou – My nesouhlasíme se Zemanem, protože :

  • chceme dovážet muslimy do ČR
  • chceme být podřízení kancléřce Merkelové
  • chceme vyhrocené vztahy a možná i válku s Ruskem, Čínou a teď i Amerikou

Milí odpůrci Zemana. Prezident není Miss ČR. Od ní právem očekáváme, že bude krásná, elegantní a sympatická. Prezident je nejvýše postavený politik. A od takového očekáváme jenom jedno: že bude hájit zájmy SVÝCH voličů. Kdo toto nepochopil tak je idiot. Jako ti lidé z Úholiček.

All for Joomla All for Webmasters