Napište nám:info@blokprotiislamizaci.cz
ODSáci se radikalizují: podřezat poslance, ke zdi s poslanci, zabít prezidenta…
ods novotny lang

ŽM, 20.5.2019

Spolu s tím jak se ODS stává novou TOP09, tedy stranou „pravdoláskařů“, „lepších lidí“ a další progresivistů, tak se její členové radikalizují.

Takhle nějak píší bojovníci z Islámského státu. Podřezat, vykrvit, spálit ty sračky.

Takhle nějak píší bojovníci z Islámského státu. Podřezat, vykrvit, spálit ty sračky.

V poslední době veřejným míněním otřásly dba případy zradikalizovaných, vysoce postavených členů ODS. Předsedu ODS Jesenice natolik rozlítilo zdanění církevních restitucí, že prostřednictvím internetu vyzýval:

  • je třeba pozabíjet poslance, kteří hlasovali pro zdanění církevních restitucí
  • prezidenta je třeba zabít také
  • prezidenta je třeba podžezat, vykrvit a ostatky spálit
  • nejsou vhodní ani na mýdlo – jen na spálení
  • je třeba jim odřezávat hlavy

IMG_1851Předseda Lang však není jediný vysoce postavený člen ODS, který se poslední dobou zradikalizoval. Dalším významným ODSákem, který šokuje svými extrémními názory je syn televizníh baviče Petra Novotného Pavel. Tomu minulý vadilo, že poslanec za KSČM Zdeněk Ondráček jel podpořit separatisty na východ Ukrajiny, do tzv. Doněcké republiky. Tamní lidi již 5 let odstřeluje Kyjevský režim z děl a raket,

Věšení opozičních politiků se líbí i dalšímu levicovému extrémistovi. primátorovi za Antifu/Piráty

Věšení opozičních politiků se líbí i dalšímu levicovému extrémistovi. primátorovi za Antifu/Piráty

NATO na ně vyhlašuje sankce a jejich samostatnost nikdo neuznává. Místní representatni komunistu Ondráčka tedy přijali s pompou, červeným kobercem a českou státní hymnou. Pavel Novotný, předseda ODS Řeporyje a místní starosta, na video z této udáosti reagoval slovy: Přál bych si aby Ondráček visel. Později upřesnil, že by ho měla usmrtit BIS (tajná služba). V minulosti tento starosta (!) vysvětloval novinářům, že až zemře Tomio Okamura, že mu pomočí hrob. Pavel Novotný se nijak netají, že ho podporuje vedení ODS a přímo Petr Fiala.

Kandidátka za ODS do Evropského parlamentu z Jihlavy – Eva Decroix je zase tak radikálně prounijní, že se modrým praporem (který je některými aktivisty vydáván za vlajku EU) ve stylu zfanatizovaných údernic z 50. let minulého století.

To nadšení. Je jisté, že když tahle dáma bude zvolena do EP, že bude za Unii dýchat.

To nadšení. Je jisté, že když tahle dáma bude zvolena do EP, že bude za Unii dýchat.

Další radikalizovaný ODSák je senátor Mikuláš Bek. Tento fanatický komunista ( přihlášku do KSČ podal již ve svých 24 letech a na pohovoru souhlasil s okupací z roku 1968 ) zatím sice nevyzývá k likvidaci prezidenta politických oponentů, ale zase podává na prezidenta žalobu pro velezradu. Mimo jiné prezidentovi vyčítá, že nejmenoval pražského kmotra z ČSSD ministrem zahraničních věcí. Jako všichni moderní levičáci nenávidí Rusko a vyčítá mu, že opustilo socialismus a málo podporuje levicovou agendu: homosexualismus, omezování životní úrovně lidí kvůli údajným klimatickým změnám a masovou imigraci.

Komunista, bojvník proti Rusku, vlastizrádce ... ideální kandidát na prezidenta za novou ODS.

Komunista, bojvník proti Rusku, vlastizrádce … ideální kandidát na prezidenta za novou ODS.

Generál Petr Pavel býval také fanatickým komunistou. Do strany vstoupil hned ve svých 21 letech a rovněž vyjádřil souhlas s pobytem okupačních vojsk. Jako voják přísahal věrnost Komunistické straně a ochotu položit život při obraně socialismu. Hned po roce 1989 převlékl kabát, odpřísáhl věrnost NATO a udělal kariéru v centrále NATO v Bruselu. Stejně jako před rokem 1989 hlásal, že naším nepřítelem jsou USA, tak nyní tvdí, že naším nepřítelem je Rusko a podle něho je dokonce nebezpečnější než řezači hlav z Islámského státu. Podle mnoha zdrojů bude soudruh generál kandidátem ODS na prezidenta ČR, až skončí Miloš Zeman. Jako všichni moderní levičáci nenávidí Rusko a vyčítá mu, že opustilo socialismus a málo podporuje levicovou agendu: homosexualismus, omezování životní úrovně lidí kvůli údajným klimatickým změnám a masovou imigraci.

Když Martin Konvička napsal, že až vyhrajeme volby, tak muslimy namelem do masokostní moučky, byl obžalován a tři roky stíhán státním zastupitelstvím.

Když dvacetiletá dívka napsala k fotografii rómských dětí „Rovnou Snímek obrazovky 2019-05-20 v 14.20.57 “ byla odsouzena na 1,5 roku podmíněně“.

Když mladík z Olomouce vyjádřil sympatie k novozélandskému ekologickému aktivistovi, který údajně postřílel 50 muslimů (obviněný je z jedné vraždy), tak Hamáčkovo (ČSSD) Ministerstvo vnitra nasadilo elitní policejní útvary, mladíka vypátralo a nyní ho chtějí odsoudit na 15 let.

Myslíte, že současný vládnoucí režim ANO, ČSSD a KSČM podobně tvrdě zasáhne i proti šiřitelům nenávisti z ODS?

All for Joomla All for Webmasters