Napište nám:info@blokprotiislamizaci.cz
Ondráček není zdaleka ten nejhorší levičák
ondracek

ŽM, 4.2.2018

Pražská kavárna má nový důvod k hysterii. Komunista Ondráček byl zvolen jako předseda komise pro dohled nad Generální inspekcí bezpečnostních sborů. Ondráček byl před 29 lety členem Pohotovostního pluku Veřejné bezpečnosti, který levicový režim používal pro rozhánění opozičních demonstrací.

Ti samí TOPkaři, ODSáci, Zelení, Socani, Starostové, Piráti a Lidovci, kteří kňučí o tom jak se komunisté vrací k moci, neřekli jediné slovo když:

  • Merkelové režim angažoval agentku východoněmecké tajné policie STASI Anette Kahane jako hlavní cenzorku pro Facebook a Twitter. Soudružka Kahane vede tzv. neziskovku Amadeu Antonio Foundation. Tato levičačka už v mládí udala kamarádku, která chtěla údajně odejít do západního Berlína, po podepsání spolupráce se Stasi působila ve výcvikovém táboře pro teroristy v Mosambiku…
  • černoši z kmene Zulu v Jihoafrické repubice vyhlásili, že budou bílým lidem vyvlastňovat farmy. To že černoši v JAR páchají genocidu bílých naše „demokraty“ vůbec nezajímá.
  • byl nejvyšším politikem Evropské Unie maoista Barosso.
  • byl zvolen předsedou Senátu PČR komunista Štěch
  • Senát PČR vedl komunista Pithart
  • zelení komunisté z Evropského parlamentu vyhrožovali prezidentovi Klausovi, kvůli jeho průtahům s podpisem Lisabonské smlouvy, tak naši „demokraté“ řvali, že komunisté z EP mají pravdu a Václava Klause chtěli hospitalizovat na psychiatrii
Naši demokraté sice odmítají komunistu Ondráčka v čele komise pro GIPS, ale sedět ve vládě s donašečem tajné policie jim nevadí.

Naši demokraté sice odmítají komunistu Ondráčka v čele komise pro GIPS, ale sedět ve vládě s donašečem tajné policie jim nevadí.

Většina z našich demokratů seděla ve vládě s donašečem tajné policie Andrejem Babišem. A to jim také nevadilo. Většina z nich se aktivně podílí na omezování našich svobod: zvedají daně, zakazují kouřit v nádražním bufetu U dvou vajglů v Horní Dolní, chtějí daň z každé skleničky marmelády, rozdávají dotace svým firmám a svým neziskovkám…

Mílí „demokraté“, Ondráček je sice komunista, ale je to komunista, který mě vadí méně než vy – „demokraté“. Protože svobodu nám bere Vy. Ondráček je už 29 let ze hry.

Jste trapní a důvěryhodní asi jako somálský prodavač drog z nočního Václaváku.

All for Joomla All for Webmasters