Napište nám:info@blokprotiislamizaci.cz
Ortel je Karel Kryl dneška. Třeba se pos*rte!
PAL5f0c8d_ortel7

RM,27.11.2016

Podpořili jsme Tomáše Ortela a jeho skupinu, aby mu čtenáři nazapoměli posílat hlasy. Podpořili jsme ho proto, že Ortel se stal hlasem a tváří nás, kdo jsme proti socialistickému režimu Sobotky a oligarchy Babiše. Jako mladý, pomýlený Ortel skutečně nazpíval písničku podporující nacionálně socialistického předáka Rudolfa Hesse. Jenže člověk stárne, moudří a dnešní Ortel nemá s německými Hitlerovskými socialisty nic společného. Z jeho textů víme, že odmítá multikultarismus (=nahrazení naší kultury tou islámskou či jinou africkou) a islamizaci. V tom se s ním shodne 90 – 98% občanů. 

Kryl brojil proti starým socialistům, kteří likvidovali "jenom" tzv. buržoasii

Kryl brojil proti starým socialistům, kteří likvidovali „jenom“ tzv. buržoasii

Karel Kryl svými písničkami protestoval proti vpádu vojsk pěti zemí Varšavské smlouvy do Československa 21.8.1968. V této době natáčí album Bratříčku, zavírej vrátka. Socialistický režim mu ruší koncerty, a když se v hudební soutěži Houpačka umístí druhý, soudruzi kvičí, jak píchlá svině. 24.3.1969 vychází jeho deska Bratříčku zavírej vrátka a okamžitě je vyprodána a stává se podpultovým zbožím. 21. srpna 1969 protestují desítky tisíc lidí proti okupaci. Socialistický režim nasazuje Veřejnou bezpečnost i armádu. Na ulicích zůstává ležet 5 mrtvých a několik desítek postřelených lidí. Sovětská armáda nemusí být nasazena, českoslovenští socialisté si poradili sami. 9. září, téhož roku, odjíždí Kryl na folkový festival do Německa. Odtud se vrací až po 17.11.1989.

Poslanec Chvojka loni loboval u Rady pro Tv vysílání, aby Ortel nesměl vystoupit na Českém slavíkovi. Sobotoka s Babišem se mu odměnili - bude ministrem místo Dienstbiera.

Poslanec Chvojka v loni loboval u Rady pro TV vysílání, aby Ortel nesměl vystoupit na Českém slavíkovi. Sobotka s Babišem se mu odměnili – bude ministrem, místo Dienstbiera.

Současný režim Babiše a Sobotky se snaží podobných chyb vyvarovat. Policie je vybavena dostatečným arzenálem nesmrtících zbraní pro likvidaci občanských nepokojů. Písničky Ortela je, stejně jako ty Kryla, zakázáno poušťet v televizích, rádiích a maistreamových webech, nicméně na Youtube má Mešita skoro 5 milionů shlédnutí. Kromě Prahy a Brna může Ortel stále koncertovat, Kryl měl zákaz také jenom ve veských městech. V Praze a dalších velkých městech, má problém uspořádat koncert i Aleš Brichta, dostat práci divadelní skladatel JUDr. Franc a další, kdo nejdou režimu na ruku. Levicoví extrémisté se však snaží zakazovat i mimopražské koncerty. Aktuálně se Ortelovi snaží zakázat koncert v Heřmanově Městci moderátor rádia Černá Hora Jakub Novák.

Policejní úřední záznam potvrzuje evidenci lidí, kteří si dovolili jít na Ortelův koncert

Policejní úřední záznam potvrzuje evidenci lidí, kteří si dovolili jít na Ortelův koncert

Asi nejzávažnější však je, že současný režim vede evidenci lidí, kteří na tyto koncerty Ortela chodí. Tato databáze se jmenuje „Očista“. Vyšlo to najeho, když server stop-multikulti.cz zveřejnil policejní úřední záznam, kde por. Polášek sděluje o anonymním občanovi, že podle jejich záznamů byl na koncertě Ortela.

 

Chodíte na Ortel? Tak jste možná na policejním seznamu s názvem Očista

Je důležité si uvědomit, že tihle noví socialisté, jsou stejně nebezpeční jako Husák, Bilak či Jakeš, s tím rozdílem, že mají k dispozici veškerou naší komunikaci (telefony, maily, FB zprávy), mají k dispozici kamery, se skoro nekonečným rozlišením, a další techniku o které se fašistům minulostni ani nesnilo. Díky tomu mohou pracovat o něco „sametověji“. Jejich cíle jsou dnes snad ještě horší, než těch starých socialistických totalitářů: staří soudruzi chtěli zlikvidovat jenom „buržoasii“, tihle dnešní chtějí zlivodovat celé národy.

Nám vlastencům zbývají poslední radosti, třeba když veliký fanoušek TOP 09 a aktivista za Evropskou socialistickou unii Tomáš Peszynski kvičí na FB.

15181186_10209337682217837_3117781242011225181_n .

All for Joomla All for Webmasters