Napište nám:info@blokprotiislamizaci.cz
PEW: EVROPSKÁ MUSLIMSKÁ POPULACE BUDE DÁL NARŮSTAT – ŠVÉDSKO BUDE Z 1/3 MUSLIMSKÉ UŽ DO ROKU 2050.
3Untitled

DR, 3.12.2017

PEW: DOKONCE I KDYŽ MIGRACE SKONČÍ, EVROPSKÁ MUSLIMSKÁ POPULACE BUDE DÁL NARŮSTAT – ŠVÉDSKO BUDE Z 1/3 MUSLIMSKÉ UŽ DO ROKU 2050.

Výzkumné nevládní středisko PEW vydalo nový materiál o projekci postavení muslimského obyvatelstva v Evropě. Ve Švédsku  by muslimská populace do r.2050 mohla dosáhnout 50%. Na celém kontinentu by mohlo jít až o 14% obyvatelstva.

 Dokonce i v tak nepravděpodobném případě, kdyby celá migrace z vnějšku Evropské unie náhle a trvale skončila, rychle se měnící demografickou situaci v Evropě dokládá, že muslimské obyvatelstvo kontinentu by do roku 2050 dosáhlo 7,4%, a to z 4,9% v roce 2016.

Je však pravděpodobné, že migrační toky budou pokračovat stejně jako poslední období. V maximálním scénáři, který popisuje Pew , by Evropa měla do roku 2050 14 procent muslimů, což je nárůst o 193 procent.

Imigrační trendy obecně překonávají trendy odhadované různými scénáři v minulosti, přičemž ve městech jako Londýn se bílí Britové stávají menšinou rychleji než projektovaly. PEW uvádí, že v některých zemích budou trendy změn zřetelnější než v jiných. Švédsko očekává, že do roku 2050 dosáhne nejvyšší úrovně muslimského osídlení, a to s předpokládaným počtem 30,6%. Švédsku pak budou následovat další státy s vysokou migrací jako Rakousko, Německo a Francie, a to odhadovanou výší 18 až 19,9 procenty muslimské populace.

U Velké Británie se do roku 2050 předpokládá plánovaný růst na 17,2% obyvatel s islámskou vírou. PEW předpokládá, že hromadná migrace bude nadále hlavním motorem těchto změn, že dokonce i model nulové migrace ukazuje, že růst bude pokračovat. Takže odhaluje, že zřejmě fungují i ​​jiné faktory. Jednou z příčin je vysoká míra porodnosti v muslimských komunitách, stejně jako předpokládaná konverze k islámu 160 000 evropských obyvatel.

Růst není univerzální, nicméně u některých – převážně východoevropských – zemí se významně neprojevuje. Dokonce i model s vysokým růstem předpokládá, že muslimská populace v Polsku dosáhne v roce 2050 pouze 0,2 procenta. Polsko a další východní a středoevropské národy, jako je Maďarsko, prosazují politiku odmítání nuceného přesidlování migrantů ze strany Evropské unie. Nedávná anketa polských občanů ukázala, že většina z nich by spíše opustila Evropskou unii – jejíž další členství je v této zemi stále populární – než aby museli přijímat muslimské migranty.

http://www.breitbart.com/london/2017/11/30/pew-sweden/?utm_source=newsletter&utm_medium=email&utm_term=daily&utm_content=links&utm_campaign=20171130

All for Joomla All for Webmasters