Napište nám:info@blokprotiislamizaci.cz
Pirát Hřib zase lhal. Skočili mu na to i novináři.

RM, 10.02.2020

V úterý 9.2. zasahovala Městská policie Praha proti sáňkujícím dětem na Petříně. Pod hrozbou pokuty až 10.000 Kč vyhnala celou třídu jedné místní mateřské školky, běžkaře i snowborďáky. 

Internet si z liberálně-demokratického vedení Prahy začal okamžitě dělat legraci a lidé nadávali přímo Hřibovi na jeho facebookovém profilu. Primátor Hřib se zalekl a vypustil do světa dezinfomaci, která měla vysvětlit, že on za nic nemůže, že za to může jakási 20 let stará vyhláška. Jenže to je opět lež.

Celou dezinformaci popsal pan novinář z České televize Hanuš Hanslík:

 
Pražská vyhláška opravdu zakazuje zimní sporty v parcích, ale jen na konkrétních pozemcích vyjmenovaných v příloze 1 vyhlášky – viz přiložené screenshoty vyhlášky, která je k nalezení na stránkách magistrátu.
Pozemek, na kterém děti bobovaly a kde strážníci zasahovali (parcela 919/1 – lze dobře identifikovat podle fotek a videí), mezi těmi zakázanými není – viz screenshot přílohy 1 uvedené vyhlášky a mapa z katastru.
Takže se na tomto místě lyžovat, bobovat a sáňkovat smí a strážníci byli mimo.
Podle mluvčí strážníků – viz screenshot z Novinek – akci vyvolalo vyjádření ministra Hamáčka, který odpověděl na otázku Primy, že na Petříně nejsou sjezdovky. Reálný stav situace si neověřil nikdo, politici, strážníci ani novináři.
Nebudu dělat, že jsem na to přišel sám. Už od odpoledne toto info koluje po sítích. Já jsem si to teď jen ověřil, trvalo to pár minut. Nechápu, že to neudělal nikdo z autorů, kteří o tom psali.
 
Kontroverzní primátor Hřib, když zjistil že Městská policie Praha, která je zákona podřízena přímo jemu, šikanuje desítky dětí, jejich učitelky i mladé snowboarďáky, přišel s verzí, že nikdo za nic nemůže, že to zakazuje jakási vyhláška. A opět lhal.
 
Piráti jsou krajně levicová strana, která prosazuje neomarxistické šíleností jako manželství mezi dvěmi muži, konec České republiky a vznik Evropské federace, mají odpor k českým vlastencům a naopak požadují dovoz muslimů a černochů.
 
All for Joomla All for Webmasters