Napište nám:info@blokprotiislamizaci.cz
Po necelých třech letech nás opouští protektor Schapiro. Velký zastánce islámu táhne zpět do USA.
schapiro_PraguePride_FB

ŽM, 07.01.2017

Keňan Barak Husajn Obama Schapira do Prahy poslal v březnu 2014. Velvyslanecký post v ČR byl odměnou spolužákovi z vysoké školy, za to že Husajnovi sehnal 1.200.000 USD na volební kampaň. Sám Schapiro je ukázkovým americkým levičákem, takže k nám přenesl všechny akcenty americké politiky za uplynulé roky.

 

Podpora islamizace

USA pod vedením Bushe i Obamy byly plně pod vlivem nejtverdší diktatury v současném světě – Saudského režimu. Wahábističtí saudští feudálové, díky nekonečným příjmům z ropy, financovali americké politiky a ti jim na oplátku hájili jejich zájmy. Obama nebyl vyjímkou, dlouho nosil prsten se šahádou : není boha kromě Alláha a Mohamed je jeho prorok (slib Alláhovi při konverzi).

islam do skol

Schapiro v Praze rozjel projekt „islám do škol“ ve spolupráci s našimi domácími muslimy a islamisty. Díky protestům skupiny Islám v ČR nechceme a rodičů dětí z tohoto projektu vycouvalo Ministerstvo školství vedené socialistkou Valachovou a projekt postupně upadal. Školy neměly zájem o šíření islamistické propagandy. Přesto se Američanům a našim socialistů podařilo nahnat do mešit desítky českých dětí, kde se musely modlit k Alláhovi a pedofilovi Mohamedovi.

Šéf českým muslimů Alrawi ukazuje českým holčičkám jak je to skvělé v nikábu. Akci sponzoruje Americká ambasáda.

Šéf českým muslimů Alrawi ukazuje českým holčičkám jak je to skvělé v nikábu. Akci sponzoruje Americká ambasáda.

České děti se modlí k Alláhovi a pedofilnímu prorokovi Mohamedovi.

České děti se modlí k Alláhovi a pedofilnímu prorokovi Mohamedovi. Islamisté je pozorují.

Sám Schapiro vyjádřil Alrawimu, který vyzýval k nenávisti k lidem co nevěří na Alláha a Mohameda, podporu, když za ním vyrazil do Brna, kde se s ním setkal.

 

 

Muneeb Hassan Alrawi a velvyslanec Schapiro.

Muneeb Hassan Alrawi a velvyslanec Schapiro.


Podpora a propagace homosexualismu a pedofilie

Americká zahraniční politika je zaměřená na šíření kultury nestandardních sexuálních priorit. V Praze každý rok podporují přehlídku homosexualistů a pedofilů Prague Pride ( Pražská pýcha ). Schapiro nikdy v průvodech a na gay akcích nechyběl.

Sám Schapiro homosexuál není a svým dětem dopřává vzdělání na elitních školách.

Sám Schapiro homosexuál není a svým dětem dopřává vzdělání na elitních školách.

Americká ambasáda svítila v barvách homosexualistické loby.

Americká ambasáda svítila v barvách homosexualistické loby.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Podpora podivných policajtů a státních zástupců

Americká ambasáda u nás finacovala tzv. boj proti korupci. Vybraní státní zástupci byli zváni na školení do USA, kde se údajně měli seznamovat s americkými metodami boje proti korupci. Pravděpodobnější je, že navázali spolupráci s americkými tajnými službami a začali dělat pro ně, ne pro ČR.

Schapiro

V US je školená státní zástupkyně Bradáčová, kteé se nedaří usvědčit středočeského hejtmana Ratha, i když ho údajně chytli přímo se 7 miliony v hotovosti.

Dalším americkým státním zástupcem je albín z Olomouce Ivo Ištván. I on má k Schapirovi a Obamově adminitrativě blízko. Ten zase spustil zásah na úřadu vlády, kde po 4 letech je výsledkem obvinění sekretářky neoblíbeného premiéra Nečase, z krácení daně za kabelky. Vedlejším efektem byla likvidace jedné z našich tajných služeb – Vojenského obraného zpravodajství. Generálové z kontrarozvědky byli zatčeni a zavřeni do vazby. Ani po čtyřech letech nebyli odsouzeni. 

Babiš má k Obamovým levicovým extrémistů blízko. Zde je s přítekyní Monikou a kamarádkou Havla, balkánskou řeznicí Albrightovou.

Babiš má k Obamovým levicovým extrémistů blízko. Zde je s přítekyní Monikou a kamarádkou Havla, balkánskou řeznicí Albrightovou.

Díky této akci padla vláda a po úřednické vládě nastoupila vláda Sobotky, Babiše a Bělobrádka. Sobotka (ČSSD) je lidská nula, která se nedovede vzepřít vůbec nikomu. Babiš (ANO) je mazaný byznysmen, který dobře ví kde leží moc a peníze. Díky havlistům, které vzal do ANO ( Stropnický, Zlatuška ) má dobré vztahy s americkou levicí. Bělobrádek (KDU-ČSL) je rovněž školený v USA. Komu tam slíbil spolupráci asi nikdy nezjistíme.


 

Komandoval našeho prezidenta

Když prezident Zeman oznámil, že pojede do Ruska slavit porážku nacionálního socialismu a konec 2. světové války, Schapiro to označil za „prekérní“.

Každopádně, jsme vděční novému prezidentovi Trumpovi, že nás protektora Schapira zbavil!

 

 

 

All for Joomla All for Webmasters