Napište nám:info@blokprotiislamizaci.cz
Podepisujete petici? To jste měli, kluci a holky, jít raději volit!
Brexitweb

 

Británie. Prý nejstarší demokracie světa. Demokracii tam mají údajně snad už v samotném genomu. Může být. Tedy přesně řečeno, nejspíš bylo. Teď je ale k vidění jiný obrázek.

Již přes 3 miliony podpisů je pod peticí za opakování referenda, hlásá nepřetržitě titulek na ČT24. Proč? Je to snad nějaká důležitá informace?

Pro odchod z EU bylo 17,4 milionu voličů. Zůstat jich chtělo 16,1 milionu voličů. Takže z těch 16,1 milionu voličů, kteří byli přehlasováni, je více než 3 miliony těch, kteří výsledek odmítají akceptovat a chtěli by referendum opakovat. Prý se při kampani lhalo. No, to potom opakujme všechny volby do všech parlamentů… :) Kdepak, kdo je svéprávný, má možnost si informace vyhledat. Nehledě na to, že lhaly obě strany.

Představme si ale opačnou situaci. Vyhráli příznivci EU stejným poměrem a den po vyhlášení výsledků, by příznivci brexitu začali podepisovat petici, že chtějí referendum opakovat. Jestli pak by dole na obrazovce ČT24 běžel nepřetržitě titulek o tom, kolik již podepsalo lidí? Určitě ne. Pouze bychom se dozvěděli něco o tom, jak jsou ti brexitáři nedemokratičtí, neboť nejsou schopni respektovat výsledek.

Nebo nedávná situace v Rakousku. Kandidát zelených na prezidenta tam vyhrál o mnohem méně hlasů, než je těch 1,3 milionu v Británii. V Rakousku šlo o skutečně těsný výsledek. Rozdíl v řádu tisíců. A sepisují se snad petice, kde polovina nespokojených s výsledkem žádá opakovat volbu? Nikoliv. Pouze se řeší stížnosti na některé manipulace během voleb, což ale není nějaká zpupnost poražené strany, ale fakt, který byl v některých případech uznán i rakouskými soudy.

Jen jsem zíral, když jsem na sociálních sítích četl argumentaci zastánců opakování britského referenda. Prý pro odchod hlasovali venkovani, burani a staří, kteří jsou senilní a leckdy mají Alzheimera. Prý by bylo potřeba jim vzít volební právo, protože jich už se budoucnost netýká.

Pominu zcela očividný fakt, že ti, co mají stále plná ústa humanity, jsou vlastně sociopati, kteří by, v zájmu lepších zítřků, nejraději provedli eutanazii svým prarodičům, nebo je alespoň zbavili svéprávnosti. Jsou prostě takoví a je dobře že se projevili. Jak je to ale doopravdy? Opravdu za brexit mohou starci? Raději se podívejme na věkové složení účastníků referenda a na to jak volili.

Pro EU volilo:

75 procent voličů do 24 let – čili výrazná většina

46 procent voličů ve věku 24 až 49 let – čili méně než polovina

44 procent nad 50 let – čili opět méně než polovina

39 procent voličů nad 65 let – čili výrazná menšina

All for Joomla All for Webmasters