Napište nám:info@blokprotiislamizaci.cz
Podporujeme občany Chemnitz
IMG_0670

Titulní fotografie: zabitý Daniel H. a jeho vrah Jusif A.

Celý týden můžeme sleddovat našvanost a bezmoc občanů Chemnitz. Tzv. uprchlíci z Iráku a Sýrie tam v sobotu v noci ubodali místnho mladého muže, otce dvou dětí a těžce zranili dva jedho kamarády. Muslim do něho nůž vrazil celkem 25 x. Tento tzv. uprchlík přišel do Německa v roce 2015, když kancléřka Merkelová porušila německé zákony a přikázala otevřít hranice pro všechny muslimy a černochy. Zabiják Jusif A. v Německu obchodoval s drogami, za což byl dvakrát odsouzen – k pokutě. Dále stihl v Německu spáchat podvod, nebezpečný zásah do silniční dopravy a poškozování cizí věci. Za to vše byl odsouzen k dalším pokutám. Teprve před měsícem dostal podmínku, protože jiným tzv. uprchlíkům nastříkal slný sprej do obličeje. Byl evidovaný jako nezaměstnaný a merkelové režim mu vyplácel více než 1000 € měsíčně.

Již v březnu 2017 mu byla žádost o azyl zamítnuta a měl se vrátit domů do Iráku. S pomocí neziskových organizací se odvolal a jeho případ stále leží u soudu.

Jeho oběť byl 35 letý napůl Němec, napůl Kubánec. Pracoval jako truhlář a byl velice oblíbený. Jeho rodině již firmy z města poslaly 20.000 € jako pomoc.

sdsdsd

Když se Němci sešli v neděli odpolede na spontánní demonstraci, místní uprachlíci na ně pokřkovali a nadávali jim do nacistů. Policajti chránili muslimy. Všimnět si jaké má „příjemný chlapec se sunnitským plnovousem tetování.

Když se místní občané sešli aby proti vraždě protestovali, uprchlíci je ještě provokovali a Merkelové režim na ně poslal stovky policistů a vodní děla.

Poučme se a nedopusťme aby se podobné tragédie děly i u nás:

  • německý stát je v rozkladu. Rozklad způsobila Merkelová, která porušila snad všechny zákony a do Německa pozvala 1,5 – 2 miliony muslimů a černochů. Německý stát není schopen rychle vyřizovat žádosti o azyl, úřady které to mají na starost jsou zkorumpované, když už jim podaří žádost zamítnout tak stát stejně ilegála nevyhostí a dál mu vyplací desítky tisíc eur
  • příčinou je, že voliči naletěli na sladké řeči neschopných či proislámských politiků. Ještě v roce 2017 volilo Merkelovu 27% místních občanů, proislámskou Levici 19% a extremistickou Sociální demokracii 15%. Jedimá politická síla, která požaduje aby Německo zůstalo německé – AfD dostala sice hezkých, ale pořád nedostatečných 24%.

Neudělejme stejnou chybu!

I když je to nepochopitelné, část politiků u nás chce zavádět stejně šílené poměry jako jsou v Německu.

I když je to nepochopitelné, část politiků u nás chce zavádět stejně šílené poměry jako jsou v Německu.

All for Joomla All for Webmasters