Napište nám:info@blokprotiislamizaci.cz
Jak je to s tím rasismem? Je Muhamad Ali rasista když chce mít pěkné černé děti? Je rasista Čech, který chce mít pěkné bílé děti?
15665761_356896288022658_4512442898325635486_n

RM, 29.12.2016

Kolega Konvička nedávno publikoval na svém FB profilu fotografie jak si blonďatá dívka olizuje jazyk s celkem sympatickým černochem. Doprovodil to komentářem, že se má údajně jednat o Marion Marechal Le Pen. 28ti leteou vnučku Jean-Marie Le Pena, francouzského vlasteneckého politika. Brzy se ukázalo, že se jedná o hoax.

 

Na proběhlé diskuzi bylo zarážející, kolik odpůrců islámu a islamizace zároveň fandí vztahu blondýny a černocha. A jak jsou jinak příčetní lidé, fanatickými fanoušky mezirasového míšení.

Prosím, přehrajte si nyní toto video!

Nejlepší boxer všech dob, Muhamad Ali, zde jednoznačně říká : žádný inteligentní běloch si něpřeje, aby jeho děti měli za životního partnera černocha či černošku. Stejně jako si žádný rozumný černoch nepřeje, aby jeho vnoučata byla napůl černá a napůl bílá. Všichni chceme mít děti takové jako jsme my sami. Strašně vtipné je, když politicky korektní moderátor BBC mu tvrdí, že mezi černými a bílými nevidí rozdíl, že jsme stejní. Ali mu odpovídá, že jsme strašně rozdílní, a že nás tak stvořil  Bůh.

Vždyť to je přeci ten slavný multikulturalismus, který levičáci tak vzývají : v Africe žijí černí lidé, a mají svoje kultury, v Evropě žijí bílí lidé, kteří mají zase své kultury. Až bude svět znivelizovaný a nebude poznat zda-li jste v Mnichově či v Kampale, tak to nebude žádná multikultura, ale odporná šedá MONOkultura.

Jak je to tedy s tím rasismem?

Podle Wikipedie je rasismus teorie, která hierarchizuje sociální skupiny (?) podle rasy. Rasismus v širokém slova smyslu je názor, podle něhož je lidstvo rozděleno na biologicky odlišné „rasy“. 

15672997_357487271296893_4130968458306915924_n

Jemná a neškodná forma rasismu: že jsou Asiaté pracovitější než běloši si asi všiml každý. Že Afričané mají nižší IQ než Židé, nebo Němci je také asi jisté. Do této skupiny patří každý kdo není barvoslepý, včetně černého Muhamada Aliho.

Střední a neškodná forma rasismu: střednímu rasistovi se nelíbí pohled na bělošku, olizující černocha. Svým dětem se snaží „interracial“ svazky rozmluvit. Do této skupiny patří asi také většina evropské, ale i africké a rozhodně asijské populace. Včetně černého Muhamada Aliho.

Těžká a zločinná forma rasismu: vzor němečtí nacionální socialisté, kteří chtěli nižší rasy (i národy) kompletně vyhubit či zotročit. Podobně přistupovali i Japonci k jiným asijským národům a Američané naopak k Japoncům za 2. světové války. Takových rasistů je pravděpodobně naprosté minimum.

Myslím si, že není nic špatného vnímat, že lidé na Zemi jsou různí, různě chytří, různě rychle běhají, mají různé organizační schopnosti atd. Myslím si, že není nic špatného toužit po tom, aby české děti byli i nadále české, masajské děti masajské a korejské děti korejské. Jen tak bude celá planeta různorodá a opravdu multikulturní. Že není správné chtít druhé lidi zotročovat či dokonce vyvražďovat se asi nemusíme přesvědčovat.

Poznávka na závěr : ISLÁM OPRAVDU NENÍ RASA.

 

Islám fakt není rasa, ale pohledn a svět - ideologie.

Islám fakt není rasa, ale pohledn a svět – ideologie.

All for Joomla All for Webmasters