Napište nám:info@blokprotiislamizaci.cz
Poslanec Fiedler se nas.al a napsal kolegům z ANO
Karel-Fiedler

Vážení poslanci hnutí ANO2011 !!!

Přestaňte už konečně žvanit blbosti (řečeno terminologií vašeho předsedy) o tom, jak si občané mají všímat odložených podezřelých tašek (člen výboru pro bezpečnost Chalupa), nebo prohlášení (řady jiných) jak cítíte s obětmi pozůstalých – tím se nic nezmění, další atentát přijde a pouze nevíme kde? Přestaňte hrát už tu komedii s lidmi, že vy chcete něco řešit a ve Sněmovně „makáte“.
A ZVEDNĚTE UŽ KONEČNĚ TY VAŠE PRACKY PRO NÁVRHY, KTERÉ JSTE V TOMTO VOLEBNÍM OBDOBÍ ZAMÍTLI – abychom se začali zabývat tím, jak posílit ostrahu na hranicích, kde na to získat vycvičené lidi (NEJSOU !!!), přesunout a zvýšit výdaje na obranu nikoliv na nákupu letadel a těžké techniky, ale prioritně na ostrahu hranic, kybernetickou bezpečnost, zvýšení branné zdatnosti obyvatelstva a znovuzavedení povinné vojenské služby alespoň na tři měsíce a řady dalších vámi a celou vládní koalicí ruku v ruce s ČSSD a KDU zamítnutých návrhů.

Prioritní (už nějakou dobu) jsou zákony ne o biopalivech a inkluzi, prebendy pro solární barony a různé pochybné neziskovky a protokol o udržitelném rozvoji Karpat. PRIORITNÍ JE BEZPEČNOST NAŠÍ ZEMĚ A JEJICH OBČANŮ !!!

(a občané-voliči prosím, přestaňte už jim baštit ty jejich volební koblihy….)


 

Poznámka redakce:

Pan poslanec má naprostou pravdu. Skutečně by jste těžko hledali na světě odpornějšího politika než je poslanec, či ministr, za ANO. Ve spolupráci se Sobotkovými socialisty a Lidovci 3,5 roku ve Sněmovně bojkotují jakýkoliv návrh, který by mohl islamisty alespoň trochu šikanovat. Tahle banda (snad kromě poslance Soukupa) aktivně hlasovala proti: ochraně hranic, podpoře domobrany, žalobě na povinné kvóty, zákazu rituálních porážek zvířat, odebrání registraci muslimským obcím … no prostě všemuo co nevyhovuje Merkelové a Saudům. A teď mají plnou hubu soustrasti s mrtvými dětmi v Manchestru. Chce se nám z nich zvracet!

Snímek obrazovky 2017-05-25 v 1.54.11

All for Joomla All for Webmasters