Napište nám:info@blokprotiislamizaci.cz
Uprchlíci vítejte: Praha 1 si zvolila ultralevičáky, anitsemity a homosexualisty
IMG_0860 2

ŽM, 9.10.2018

Praha 1 je luxusní městská část. Krása Starého Města vyvažuje i nepříjemnosti s hlučnými turisty, předražené obchody a ruch. Žijí tam vesměs samí mílí lidé, kteří nesnášejí komunisty, Rusáky, Zemana, Alexandrovce, Čínu, Babiše, Maďarsko, Lucii Bílou, Polsko, Okamuru, Rakousko, Izrael, nejnověji Michala Davida, Itálii, USA, brněnské Slušné lidi, přízemní Čecháčky a kapitalismus obecně.

Naopak milují Evropskou unii vedenou marxistickou a nevolenou Evropskou komisí, Václava Havla, Dalajlámu, sirotky a uprchlíky, moderní divadlo – obzvlášť zasouvání státní vlajky do vagíny, průvody hrdých homosexuálů a pedofilů, Sudetské Němce, feminismus a uznávají islámské hodnoty.

Opravdu! Věřte mi. Žil jsem tam 15 let.

Je tedy naprosto logické, že si tito dobří (lepší) lidé zvolili na svojí radnici:

Pavla Čižinského, který je tak sluníčkový, tak plný lásky, že i v Praze tolik uznávaný nositel odkazu Václava Havla – Karel Schwarzenberg je pro něho bestije, skoro jako Stalin.

Politické postoje budoucího starosty Prahy 1 – nejbohatší obce v ČR.

je stále ten starý antisemitismus,“ říká Tenenbom. „Dnes ale neříkáme, nemám rád Židy, ale nemám rád Izrael. A starám se o Palestince. Stará se ale někdo ve skutečnosti o Palestince? Ne. Stará se Evropa o kohokoliv? Ne. Klidně si zabíjejte sousedy, klidně si zabíjejte v Sýrii, v Jemenu, ale nesahejte nám na naše Palestince. Protože to je náš nástroj v boji proti Židům,“ tvrdí Tenenbom.

„Je to stále ten starý antisemitismus, dnes ale neříkáme, nemám rád Židy, ale nemám rád Izrael. A starám se o Palestince. Stará se ale někdo ve skutečnosti o Palestince? Ne. Stará se Evropa o kohokoliv? Ne. Klidně si zabíjejte sousedy, klidně si zabíjejte v Sýrii, v Jemenu, ale nesahejte nám na naše Palestince. Protože to je náš nástroj v boji proti Židům,“ tvrdí jeden z největších amerických spisovatelů Tuvia Tenenbom.

IMG_0861

Izrael provádí etnické čistky.

IMG_0869

Pravicové strany jsme zlikvidovali, teď dorazíme ty levicové. Pak zavedeme vládu Pravdy a Lásky a konečně bude líp.

IMG_0866

Uprchlíci vítejte! Svoboda pohybu pro všechny! Zrušte hranice! Pojďme se společně postavit proti lidem, kteří nechtějí živit, šatit, léčit, učit a zajišťovat bydlení pro muslimy a černochy.

IMG_0867

Podporujeme Bohouše Sobotku. Zastavme spolupráci s Izraelem.

IMG_0868

Dienstbier, Šabatová, Wágnerová, Špidla! The best of český neomarxismus. Prof. Kellera už soudruh Čižinský nesnáší – vyslovil se totiž proti importi muslimů a černochů.

IMG_0865

Multikulturní centrum Praha v celé své kráse. I s panem budoucím starostou.

IMG_0864

Lidi, kteří k nám ilegálně vpadnou, poruší naše zákony, nesmíme zadržovat v uprchlických zařízeních! Je to totiž týrání!

IMG_0862

Nesmíme zapomenout na sudeťáckou agendu neomarxistů – prý jsme jen tak vyhnali 3 miliony Němců. Ti Němci byli strašně loajální k naší republice, nikdy se nechtěli připojit k Říši, nikdy nevítali Hitlera, nikdy neplánovali jak nás zplynovat či vystěhovat na Sibiř a především nikdy nepovraždili 350.000 našich občanů.

Spolus s antisemitou Čižínským si občané Prahy 1 zvolili i hrdého fanouška homosexuálů a pedofilů Pavla Hazarského.

Spolus s antisemitou Čižínským si občané Prahy 1 zvolili i hrdého fanouška homosexuálů a pedofilů Pavla Hazarského.

Jak je možné, že občané nejbohatší obce v republice si zvolí na radnici tak drsné levičáky, že vedle nich i Marta Semelová působí jako solidní, uhlasená a konzervativní dáma?

All for Joomla All for Webmasters