Napište nám:info@blokprotiislamizaci.cz
Před 27 lety Rumuni odsoudili a popravili zrádce lidu prezidenta Ceaușesca. Video z popravy uvnitř.
ceaucescu

RM, 28.12.2016

Je dobré si připomenou, že nedávno uplynulo 27 let co skončil u popravčí zdi rumunský vůdce soudruh Ceausescu.

Vojáci poutají bývalého diktátora a jeho manželku a vedou je k popravčí zdi.

Vojáci poutají bývalého diktátora a jeho manželku a vedou je k popravčí zdi.

Rumuni povstali, protože socialistický diktátor se chystal provádět genocidu vlastního obyvatelstva a přivedl na mizinu miliony lidí.

Zadlužení Rumunska dosáhlo 10 miliard USD. Naše vlády nás zadlužili již na úroveň 76 miliard USD.

V Rumunsku bylo povoleno drobné podnikání, živnostníci ale byli pod trdým státním dohledem. Ministerstvo financí tvrdě stíhalo jakékoliv pokusy o neplacení daní. U nás je pokuta za nevystavení účtenky EET ve výši 20 měsíčních platů.

Soudruh Ceausescu zakázal kouření v hospodách a restauracích. U nás se k tomu soudruzi Babiš, Sobotka a Bělobrádek chystají již několik let.

Soudruh Ceausescu tvrdě dohlížet na tisk a televizní vysílání. Jakákoliv odchylka od režimního tónu byla trestána a její původci umlčováni. U nás provozuje nečtenější deníky a nejposlouchanější rádio přímo ministr financí. Televize Nova patří spřáteleným Američanům a ČT ( tzv. Televize Václava Havla ) plně podporuje režim. Nezávislá média a zpravodajské servery bude od 1.1.2017 kontrolovat Ministerstvo vnitra a pornoherec Jakub Janda (uměleckým jménem Patrik Jakl).

Zemědělství soudruh Ceausescu tvrdě centralizoval pod svojí moc. I u nás je ministr financí největším výrobcem potravin v zemi.

Pro tajnou policii Securitae donášela až ¼ obyvatelstva. Čeští bonzáci za jeden den napráskali 130 živnostníků, kteří jim nevydali účtenku.

Soudruh Ceausescu rozhodl zbourat 8.000 vesnic a jejich obyvatele přestěhovat do Bukurešti. Naši soudruzi se rozhodli dovážet islamisty a vyčlenili na to 520 mil. Kč. V rámci nějakých tajných projektů již muslimy dovážejí.

Rumuni povstali a Ceausescu proti nim nasadil armádu. Část vojáků mu ale vypověděla poslušnost a přiklonila se na stranu lidu. Ceausescu s manželkou Elenou se pokusili utéct v obrněném transportéru, ale byli dopadeni a postaveni před soud. 22. prosince 1989 je soud odsoudil k trestu smrti a oba popravil.

All for Joomla All for Webmasters