Napište nám:info@blokprotiislamizaci.cz
Husákovy děti 21. století – Představení programu BPI-Obrana domova „UMÍME TO ZASTAVIT !“
graf_porodnosti s detmi

BPI – obrana národa prosazuje jako prioritu 1 (vedle výdajů na bezpečnost) výrazně ulevit rodinám s 2-4 dětmi,  ne však rodinám závislých na sociálních dávkách, jako to prosazuje např. ČSSD a KSČM, ale tam, kde rodiče pracují, především výrazně vyššími odečty z daní a sociálního pojištění, případně i daňového bonusu.

 

Čeho chceme dosáhnout ?

  1. Národ přestane vymírat – chtěli bychom se přiblížit iv průměru 2 děti na jednu ženu.
  2. Chceme sebrat neomarxistům argument (který je nesmyslný i z dalších důvodů), že je třeba doplňovat obyvatelstvo imigranty.
  3. Bude z čeho platit důchody v tzv. průběžném systému

 

Demografický dluh

Předchozí politici zadlužili naši zemi. Ale státní dluh není jediný dluh, který máme splácet. Je to demografický dluh. Je to milion nenarozených dětí. Podílely se na tom všechny vlády. Dočtete se o tom třeba zde.

 

Historický vývoj

Do revoluce bylo cílem mnohých se oženit/vdát, tím většinou získat byt, mít děti a jezdit na chalupu. Po revoluci se otevřely možnosti cestování, kariéry, takže začali lidé mateřství houfně odkládat. Najednou začal prudce stoupat průměrný věk prvorodiček, a velmi často dokonce prvorodičky začaly překračovat 40+. Systém fakticky podporoval život „single“ a bezdětné rodiny tím, že vymoženosti vázané na založení rodiny zanikly (byty pro novomanžele a novomanželské půjčky) a nebyly dostatečně nahrazeny novými. Naopak pro lidi bez dětí se stalo snadné investovat prostředky místo do dětí do nemovitostí, cestování, kariéry atd. Víte, kolik stojí výchova dítěte ? Jde o sumu asi 3.000 000 Kč. Výsledek jednoho výpočtu nákladů za vás udělala TV Nova zde.

 

Průběžný systém a privatizace

Důchody jsou zjednodušeně řečeno financovány tak, že lidé v produktivním věku platí sociální pojištění a z těchto příjmů jsou financovány důchody.  Bohužel jinde peníze nejsou (resp. jsou jen v ostatních daních), peníze z privatizace v 90. letech byly politiky prošustrovány místo toho, aby se daly na důchodový účet. Momentálně tzv. Husákovy děti (ročníky 70. let) platí sociální pojištění pro současné důchody. Ročníky dalších dekád jsou však postupně slabší a slabší.

Mnozí politici (především tzv. pravicoví) slibují daňové úlevy, snížení DPH, snížení přímých daní (daň ze mzdy a podnikatelské činnost). My chceme v prvé řadě výrazně ulevit rodinám s 2-4 dětmi, ale ne rodinám závislých na sociálních dávkách, jako to prosazuje ČSSD a KSČM, ale tam, kde rodiče pracují, především výrazně vyššími odečty z daní a sociálního pojištění. Vypadalo by to asi tak, že nejdříve bychom chtěli realizovat podporu rodin jako prioritu číslo 1 (vedle bezpečnosti) a pak když zbydou prostředky, můžeme se bavit o případném snižování dalších daní.

 

Daňové asignace – nejisté opatření

Některé strany prosazují koncept tzv. daňové asignace potomků rodičům, tedy směrování části daní přímo svým rodičům, tento prvek však nemá okamžitý účinek, jen slibuje cosi do budoucnosti za 60 let, a ještě není jisté, zda to do té doby nějaký politik nezruší, jako současné vláda zrušila třeba tzv. 2. Důchodový pilíř.

 

Nemůžeme si děti dovolit ?

Mnohé rodiny, které měly do narození dětí jistý slušný standard, se pak propadají s životní úrovní, proto si mnohé páry děti úplně rozmyslí.  Tomu chceme alespoň částečně zabránit.

 

Házení klacků pod nohy rodinám s dětmi

Dále provedeme rozsáhlou analýzu situace rodin a překážek, které jim stát klade. Jsou to byrokratická opatření, které znesnadňují lidem s dětmi život. Nemusíme chodit daleko, stačí taková drobnost jako to, že do normálního auta nedáte dozadu 3 dětské sedačky, ale zákon vás k tomu nutí. Kvůli tomu si s třemi malými dětmi musíte kupovat minivan, který stojí 2x tolik než běžné auto. V reálu to teoreticky sice možné pár dětem zachrání život (žádná analýza o tom neexistuje), ale daleko více dětí se kvůli tomu nenarodí, protože si to díky takovým hozených klackům pod nohy rozmyslí mít dítě další.

 

Nechme rodinu žít

Naopak odmítáme neomarxistická opatření, která připravují pod některé „progresivistické“ strany jako ČSSD, které chtějí pod nátlakem rádoby feministických hnutí (Gender studies) např. nutit otce na otcovskou dovolenou (model 2+2+1 dny), necháme na úvaze partnerů/rodin, kdo zůstane s dítětem doma.

 

Děti a důchody

Politici neřekli lidem, že hrozí krach důchodového systému, ve stylu po nás potopa. Pokud se něco nestane, hrozí už okolo roku 2030, že stát nebude mít na důchody, což je prostá matematika. I po seškrtání nesmyslných výdajů státu na parazity jako jsou neziskové organizace typu „sdružení pro integraci a imigraci“ a dotací pro firmy spřátelených firem atd díky malému počtu dětí nebude dost plátců daní. Jsou za to odpovědni politici, kteří nedokázali lidem říci pravdu do očí a nezačali včas prosazovat opatření ke zvrácení tohoto trendu. Že by to bylo schválně, aby k nám mohli začít posílat imigranty z přelidněné Afriky a rozředit obyvatelstvo lidmi, kteří budou lépe poslouchat vrchnost?

 

Řešení podle Evropské unie – imigrace

EU chce doplnit úbytek obyvatelstva původních obyvatel Evropy řešit imigrací ze zemí s vysokou porodností, proto vznikl tzv. projekt „EUROMED“. Bohužel však toto řešení není pro nás přijatelné a vysvětlovat proč, pokud jste na těchto stránkách, by bylo asi zbytečné.

 

Husákovy děti

Pro strany, které by nás chtěly označovat za komunisty, díky použitému termínu „Husákovy děti“, bychom rádi poznamenali, že tento článek není obhajobou předchozího režimu, ani dovolávání se nechvalně známého komunistického prezidenta, ale použití sousloví, které se mezi občany vžilo (je i např. v textech písní skupiny Chinaski), je bití na poplach. Budou to pravděpodobně stejní politici, kteří nám tento demografický dluh zanechali – ČSSD, ODS, KDU-ČSL, ODA, Zelení.

BEZ nových HUSÁKOVÝCH DĚTÍ budeme mít velké problémy. Je třeba okamžitě začít jednat.

 

Podrobný program strany s názvem „UMÍME TO ZASTAVIT !“ najdete zde.

P.S. exitují i námitky kvůli robotizaci, která má údajně přinést vyšší životní úroveň, ale to zatím není jisté a zatím neexistuje žádná jistá vize (jen spousta teorií), na které by se společnost shodla, a není důvod, abychom neprosazovali úlevy rodičům (je to spravedlivé, protože výchova dítěte je nákladná) a nesnažili se přiblížit průměru 2 dítěte na ženu.

All for Joomla All for Webmasters