Napište nám:info@blokprotiislamizaci.cz
Afrika se přemnožuje – migrace se sama nikdy nezastaví
Počet bělochů stagnuje. Přibývají černoši a lidé na blízkém východě.

ŽM, 04.09.2017

Sluníčkáři, krajní levice, zelení, Antifa a další oikofobové tvrdí, že Země je přelidněná. Často navrhují, že bílí lidé by něměli mít děti a pokud jsou bílé ženy již těhotné, měly by své nenarozené děti zabít a adoptovat dítě z Afriky. Zapadá to do jejich obrazu světa, že bílý, heterosexuální člověk je zdrojem všeho zla. Nic není pravdě vzdálenější!

Bělochů je na světě jenom něco mezi 700 mil až 1 miliardou. Už skoro 70 let. A žádní nepřibývají! To v žádném případě nelze říci o Afričanech.

Počet bělochů stagnuje. Přibývají černoši a lidé na blízkém východě.

Počet bělochů stagnuje. Přibývají černoši a lidé na blízkém východě.

Je to zvláštní, ale čím se lidé mají lépe, tím mají méně dětí. Příkladem je země Niger – z hlediska indexu lidského rozvoje, je to nejhorší země na světě. Ale právě zde mají ženy skoro 8 dětí. U nás 1,5.

Snímek obrazovky 2017-09-03 v 13.46.38

Vývoj populace v Nigeru

Základní biologickou vlastností snad všech druhů živočichů je, že se snaží přežít, rozmnožit a to co nejlépe. Zároveň je jisté, že primitivní zaostalé africké země nedokáží tak ohromné přírůstky svých obyvatel ani základně uživit (=nakrmit), natož poskytnout všechny konzumní radosti, které současný svět nabízí (auta, iPhony, dovolené, francouzská vína, švýcarské hodinky, … ). Je mi úplně jasné, že kdyby se kdokoliv z nás narodil v Nigeru, měl celý život hlad a perspektivu smrti ve 44 letech (jako v Afganistánu), v televizi viděli jak si „žerou Evropané“, Merkelová nám slíbila dům a peníze, že bychom i my začali zkoumat jak se do toho „ráje na zemi“ dostat…

Jenže náš relativní blahobyt pramení z práce generací našich předků, to oni vybudovali vodovod, kanalizaci, silnice, průmysl a objevili zemědělské techniky, díky kterým 2% lidí dokáží uživit zbytek. I my máme stále dost svých chudých a potřebných. My nemáme žádný důvod, krmit cizí děti, když některé naše vlastní nemají na oběd.

My si musíme náš prostor a relativní blahobyt bránit.

Z přelidněné Afriky se budou v příštích desetiletích snažit dostat milióny mladých, silných mužů, kteří se budou snažit o lepší život. I kdyby to byli strašně milí hodní lidé (jako, že to jsou často násilníci a divoši) není možné, aby u nás získali práci, která naplní jejich konzumní touhy po autech, jídle a krásných Evropankách. Neumějí naše jazyky, nejsou civilizovaní, většinou nejsou ochotní tvrdě pracovat. Pokud se v Nigeru narodí geniální počítačový mozek, je jisté, že globální firmy ho dokáží dovézt do Evropy již dnes. Pokud se narodí pasáček koz, s IQ 85, jako osmé dítě jedné matky – není mu pomoci.

 


Oteplovací alarmisté tvrdí, že se svět otepluje, že mizí voda (?kam?), že brzy spotřebujeme ropu a plyn, že nám dojde uhlí … prostě, že na světě docházejí zdroje. Afričané si svojí zemi brzy vyjedí. Již nyní prakticky zlikvidovali ohromná stáda slonů, nosorožců, zeber, žiraf, antilop. Většinu zbytků živých tvorů v Africe musí chránit ozbrojení vojáci v rezervacích, před davy chudých a hladových lidí. To přece pro nás musí být mementem, abychom něco podobného nedopustili u nás!

Poslední samec nosorožce bílého je pod permanentní ochranou sůdánských vojáků. Lidé by ho jinak zabili, jeho roh uřízli a prodali.

Poslední samec nosorožce bílého je pod permanentní ochranou sůdánských vojáků. Lidé by ho jinak zabili, jeho roh uřízli a prodali.

Co s tím můžeme dělat?

Chránit náš kousíček světa. Nevpouštět sem nejen muslimské zabijáky, ale ani chudé a hladové divochy. Technologicky na to máme, bohužel nám ale vládnou impotentní elity, které k tomu nemají vůli a odhodlání. Ty musíme vyhnat!

All for Joomla All for Webmasters