Napište nám:info@blokprotiislamizaci.cz
Proč je skoro každý aktivní politik vykleštěný? Proč rozumně mluví až když je bývalý politik?
lorencova

ŽM, 14.09.2017

Před mnoha lety, proběhla médii zpráva, že bývalý předseda OSN, bývalý šéf NATO, bývalí prezidenti jihoamerických republik vyzývají svět k legalizaci drog. I těch tzv. tvrdých jako je kokain. Válku proti drogám totiž vedou USA už asi 50 let, za tu dobu bylo pozabíjeno několik stovek tisíc lidí, stála biliony USD a výsledek je, že počet uživatelů kokainu i heroinu stále narůstá.

Sakra, proč ti potentáti nekonali, když měli skutečnou moc? Vždyť je lidé zvolili proto, aby MOC využili ke zlepšení svých zemí či dokonce světa!

Mirek Topolánek z ODS byl strašně populární předseda vlády. Volilo ho 35% občanů. V Praze víc než polovina. On měl skutečnou MOC, něco změnit a prosadit. A dopadlo to tak, že nechal schválit Lisabonskou smlouvu, která z nás udělala nesvéprávné podržtašky Německa a Francie. Dokonce přinutil prezidenta Klause ji podepsat! Nyní, když si přečte rozhovor s Topolánkem, bývalým premiérem, tak mluví tak rozumně, že naprostá většina nás odpůrců islámu a EUfašismu s ním musí souhlasit.

Sakra, proč ten Topolánek nekonal, když měl skutečnou moc? Vždyť jej lidé zvolili proto, aby MOC využil ke zlepšení naší země!

Babišova poslankyně Jana Lorencová je některými svými názory bezpochyby sympatická dáma. Odmítá:

  • islamizaci Evropy
  • podřizování se Bruselu
  • válku s Ruskem,
  • odmítá sprosťárny tzv. kavárny vůči prezidentovi…

Snímek obrazovky 2017-09-14 v 1.45.46

… jenže ji zvolili občané v Moravskoslezském kraji proto, aby měla MOC se všemi těmi věcmi něco udělat! Ne aby si stěžovala na Facebooku tak jako my, kdo nemáme MOC s tím něco udělat. Paní poslankyně, s veskrze rozumnými názory, nakonec hlasovala:

  • pro důvěru vládě ve které seděl Dienstbier
  • pro ministra spravedlnosti Pelikána, který chce kriminalizovat kritiku islámu
  • pro instalaci kontroverzní Věry Jourové na eurokomisařku, která se zasazuje o cenzuru na Facebooku a přátelí se se Sorosem
  • a dokonce i pro ministra obrany Stropnického, který svěřil velení nad 4. brigádou ze Žatce Němcům. Stropnický dokonce vyslal naše vojáky přímo na ruské hranice!

 

A co s tím dělá paní poslankyně? Ne, nenavrhne odvolání vlády. Ne, nesloží mandát, s mohutný křikem. Ona napíše na Facebook, že pokud bude válka s Ruskem, ona bude kolaborovat (s Ruskem).

Je to zvláštní, ale okamžikem zvolení se z politiků stávají loutky, které zájmy kohosi v pozadí. Až když se stanou bývalými poslanci, tak najednou mluví rozumně a racionálně. Jenže to už nemají MOC něco změnit.

Vážení politici, my Vám v zásadě rádi platíme Vaše gigantické platy. My Vám přejeme svíčkovou za 45 Kč ve Sněmovně. My Vám rádi zaplatíme 30.000 Kč příspěvěk na bydlení. I tu Audi A8 s řidičem, kterou Vám platíme, si užívejte ve zdraví. Ale využíjte MOC, kterou jsme Vám svěřili, k plnění toho co jste slíbili!

lorencova

Proč dostanou rozum až když se z nich stanou BÝVALÍ politici?

All for Joomla All for Webmasters