Napište nám:info@blokprotiislamizaci.cz
Drahoš a Babiš lákají do Prahy Sorosovu školu vykázanou z Maďarska.
soros babis drahos

ŽM, 5.4.2017

Ruská federace zakazuje Georgi Sorosovi a chobotnici jeho neziskovek, působit v Rusku již od roku 2015. Podle italské vlády jsou Soros a jeho lidé zodpovědni za dovoz muslimů z Afriky do Evropy. Maďarský parlament přijal záken, který by mohl ze země vyhnat Sorosovu tzv. Středoevropskou univerzitu. Ve skutečnosti se jedná o další z nekonečné řady neziskovek, kterou šílený miliardář založil a místní vláda ji musí živit. Universita původně měla být v České republice, kde ji prosazoval kontroverzní prezident Havel. Tendejšímu premiérovi Klausovi se tomu podařilo zabránit.

Kontroverzní politik Drahoš již v roce 2015 lhal, že tzv. uprchlíci nebudou vraždit, znásilňovat a vysávat sociální systémy evropských zemí. Nyní by chtěl v Praze zřídit Sorosovu školu, kterou vykázali z Maďarska.

Kontroverzní politik Drahoš již v roce 2015 lhal, že tzv. uprchlíci nebudou vraždit, znásilňovat a vysávat sociální systémy evropských zemí. Nyní by chtěl v Praze zřídit Sorosovu školu, kterou vykázali z Maďarska.

Jiří Drahoš je nadšený zastánce dovozu muslimů do Evropy. Tento politik je zároveň nechvalně známý tím, že v roce 2015 inicioval vznik tzv. výzvy vědců, kde trvdil, že:“o imigrantech, lidských bytostech, se píše, jako by šlo o škodnou zvěř či parazity valící se do naší vlasti, aby vysávali sociální systém nebo rovnou vraždili a znásilňovali. Cizinci žijící v Evropě jsou vykreslováni jako pátá kolona, podvodníci a zločinci. Muslimové jsou házeni do jednoho pytle s teroristy„. O tom, že tzv. uprchlíci vraždí, znásilňují a vysávají sociální systémy evropských zemí se píše dnes a denně. Většina občanů to věděla již dávno před rokem 2015.

Babiš se obklopuje Sorosovými lidmi. Je přirozené, že má zájem přilákat do Prahy i jeho tzv. universitu.

Babiš se obklopuje Sorosovými lidmi. Je přirozené, že má zájem přilákat do Prahy i jeho tzv. universitu.

Andrej Babiš je druhý nejbohatší Čech (i když není Čech ani Slovák). Přesto je nejdotovanějším občanem ČR. Podle Kalouska z TOP 09 dostává ze státního rozpočtu každý měsíc 333.000.000 Kč. Zároveň je místopředsedou vlády socialistického premiéra Sobotky. Babiš instaloval do vysokých funkcí politiky, kteří podporují dovoz muslimů do ČR.

Pražská primátorka Krnáčová (ANO) je (bývalou?) zaměstnankyní George Sorose, když v letech 1991–1995 pracovala v Soros Center for Contemporary Arts, Bratislava, Slovakia jako ředitelka. Vždy se snažila do hlavního města přivézt co nejvíc islamistů, kteří by nás „obohatili“.

Babišův primátor Brna Vokřál (ANO), dokonce nutil starosty brněnských městských částí, ať tzv. uprchlíkům přidělují byty přednostně před brněnskými občany.

Babišův ministr spravedlnosti Pelikán (ANO) vyhrožoval lidem, že je bude trestně stíhat za kritiku islámské ideologie.

Babišova eurokomisařka Jourová (ANO) byla zatčena pro pletichy s dotacemi, avšak policii se nepodařilo její vinu prokázat. Vymohla si na ČR dokonce odškodnění 2.500.000 Kč. Nyní z pozice eurokomisařky nutí fimu Facebook k cenzuře protiislámských postojů.

Vlivný poslanec za babišovo hnutí ANO, Jiří Zlatuška je jedním z těch, kdo tvrdí, že musíme posílat vojáky k ruským hranicím, ale dovoz islamistů do Evropy není skoro žádný problém.

Politička ANO a herečka Žilková se zase proslavila tím když tvrdila, že znásilňování Němek muslimy je pouze „volání přírody“.

Soros - Žid, který kolaboroval s nacisty.

Soros – Žid, který kolaboroval s nacisty.

Žid George Soros označil rok 1944, kdy Adolf Eichmann odvážel do plynu maďarské Židy za nejlepší rok svého života. Tehdy totiž spolupracoval s člověkem, který měl na starosti vyvlastňování židovského majetku. V rozhovoru s novinářem Stevem Kroftem se nijak netajil svojí kolaborací s nacisty.

Kroft: vyšlo najevo, že jste ve skutečnosti pomáhal při konfiskaci majetku z vašich Židů, přátelů a sousedů.

Soros: Ano. To je správně. Ano.

Kroft: Myslím, že to zní jako zkušenost, která by poslala spoustu lidí na psychiatrickou pohovku. Bylo to těžké?

Soros: Ne, vůbec ne. Vůbec ne, já si to užil.

Kroft: Bez pocity viny?

Soros: Ne, měl jsme jen pocit absolutní moci.

 

Je logické, že Soros v prezidentských volbýách podporoval Hillary Clintonovou.

Naše řešení: následovat Maďarsko a Rusko a zakázat zde nejen Sorosovu tzv. universitu, ale i veškeré neziskovky, které tento levicový extrémista založil, či podporuje.

All for Joomla All for Webmasters