Napište nám:info@blokprotiislamizaci.cz
Propagace homosexuality funguje: polovina mladých Britů už není heterosexuální
a52c5667e539628f321c55ce2bb6f8d9

ŽM, 21.11.2018

Průzkum společnosti YouGov odhalil, že 49% lidí ve věku od 18 do 24 let se identifikuje jako něco jiného než heterosexuálové.

Celkem 49% respondentů ve věku 18-24 let, kteří se zúčastnili průzkumu, se definovalo jako něco jiného než zcela heterosexuální. Z těchto 49 % se pouze 6 procentních bodů označilo za zcela homosexuální. Zbývajících 43 procentních bodů, které se se cítí „někde mezi“. Ve stejném průzkumu se 46 % lidí ve věku 18-24 let považovalo za zcela heterosexuální.
To je dramatický nárůst oproti celé populací Spojeného království. Ze všech Britů 72 % se definuje jako výlučně heterosexuální a 28 % kolísá „někde mezi“ podle Kinseyho stupnice.
YouGov požádal 1632 dospělých Britů, aby se zařadili na Kinseyho, na stupnici od jednoho do šesti;

Google podporuje a propaguje homosexualitu již dávno

Google podporuje a propaguje homosexualitu již dávno

přičemž 1 je výlučně heterosexuální a 6 znamená výlučně homosexuální. Celkem jedno procento bylo označeno za asexuální, 3% nebyla jistá vlastní sexuální orientací a zbývající procento odráželo zaokrouhlování čísel v každé kategorii za účelem vytvoření celých čísel.

Pouze 4% z celkové populace Spojeného království uvedla, že jsou zcela homosexuální, 19% Britů klesá někde mezi nimi. Muslimská polulace ve Velké Británii čítá asi 5%. Mezi vyznavači proroka Mohameda se homosexuálové skoro nevyskytují.

Americká ambasáda má homosexualistickou agendu ve všech západních-křesťanských zemích. V muslimských zemích Američané homosexualitu nepropagují.

Americká ambasáda má homosexualistickou agendu ve všech západních-křesťanských zemích. V muslimských zemích Američané homosexualitu nepropagují.

Stejně jako v celém západ světě i v Británii probíhá masivní podpora a propagace homosexuality. Ulicemi pochodují pochody hrdých homosexuálů, v čele průvodů jedou alegorické vozy Googlu, Microsoftu a pochodují velvyslanci ze zemí, které se na podporu a propagaci homosexuality soustředí. Státní a městské firmy přijímají přednostně homosexuály – pražský primátor to nazval „inkluze homosexuálů“. Již od předškolního věku ultralevičácké režimy učí děti, že je úplně běžné když princ miluje prince a ne princeznu. Děťátko se dvou princům nenarodí, tak si ho vezmou od nějaké heterosexuální ženy.

Tato propagace nabírá na obrátkách již více než 10 let. To, že mladí Britové jsou již jenom z poloviny heterosexuální, je logickým důsledkem.

All for Joomla All for Webmasters