Napište nám:info@blokprotiislamizaci.cz
Rahaf Mahammed (18): Saudi ji chtějí zabít – odpadla od islámu
0TVKMfbI_400x400

ŽM, 07.01.2019

Jsem strašně vyděšená … musím bojovat, nechci ztratit svůj život

Saudka se snaží zabránit svému navrácení ke své rodině, protože se obává, že ji zabijí, protože se vzdala islámu.

Rahaf Mohammed al-Qunun je nyní na letišti v Bangkoku a čeká na deportaci do Saudské Arábie.

 
Deníku MailOnline řekla: „Zabijí mě. Mám strach. Nevím, co udělám. Musím bojovat, protože nechci ztratit svůj život „. Snažila se dostat di Austrálie přes Bangkok, ale saúdský úředník zabavil její pas poté, co její mužský hlídač řekl, že „cestuje bez jeho svolení“. Thajští úředníci uvedli, že je to „rodinná záležitost“. Bude deportována v 3:15 hodin našeho času letadlem Kuwait Airways letem 412 z Bangkoku do Kuwaitu. Lidé zvřejňují její  případ s hashtag #SaveRahaf.

Její bratr i její bratranci jí píšou zprávy, že ji zabijí hned jak přiletí.

Její bratr i její bratranci jí píšou zprávy, že ji zabijí hned jak přiletí.

 

Její příběh se podobá případu Dina Alí Lasloomové (24), která se domnívala, že v Austrálii nalezne útočiště z nuceného sňatku. V dubnu roku 2017 byla zadržena na letišti v Manille Filipínskými úřady, a deportována zpět do Saúdské Arábie svými strýci a od té doby o ní nikdo nikdy neslyšel. Využila telefon kanadské turisticky, aby poslala zprávu, jejíž video bylo zveřejněno na Twitteru, a říkala jí, že jí její rodina zabije. Saudské velvyslanectví v Thajsku a úředníci v Rijádu dodnes její případ nekomentovali.

Fotografie pasu mladé Saudky

Fotografie pasu mladé Saudky

Saudský feudální režim uplatňuje islámské právo šaria, které vnímá ženu, jako pouze poliviční bytost oproti muži. Ženy nesmí cestovat bez svolení otce, manžela či bratra – mahrama. Muž totiž nese za chování ženy odpovědnost, před jejich Alláhem. 

Saudský režim se proslavil v listopadu, kdy jejich tajní agenti rozřezali pilou novináře přímo na ambasádě v Istambulu, který byl režimu nepohodlný. Saudi zároveň financují evropské i americké politiky, kteří před brutalitou tohoto islámského státu zavírají oči.

Snímek obrazovky 2019-01-07 v 1.52.47

Jak na facebooku poznamenal odborník Martin Gust, naše proislámské tzv. neziskové organizace se jí zcela jistě nezastanou. Hájí pouze ty uprchlíky, kteří zůstávají věrní islámu. Ne odpadlíky.

All for Joomla All for Webmasters