Napište nám:info@blokprotiislamizaci.cz
Rektor Karlovy univerzity bude hostit islamisty
zima rektor

ŽM, 23.5.2017

Rektor Karlovy univerzity Tomáš Zima poskytl prostory a dal záštitu konferenci kterou pořádá Organizace islámské spolupráce. Cílem této organizace je prosazovat zájmy muslimů  především islám a právo šaria. Členy této organizace jsou výhradně diktatury, pouhé tři země z 53 jsou označovány jako částečně demokratické.

Kontroverzní rektor Zima (exKSČ), který konferenci poskytl záštitu a také ji sám zahájí, je nadšeným zastáncem výchovy tzv. nového člověka. Když mu bylo pouhých 18 let vstoupil do Komunistické strany Československa, kde prosazoval socialistické idee až do roku 1990. Od té doby je nadšeným propagátorem ideologie V. Havla, který prosazoval vládu elit – tzv. občanskou společnost. Nyní je zastánce tzv. multikulturalismu a občany, kteří 17. listopadu 2015 šli podpořit prezidenta Zemana a poděkovat mu za jeho antiislámské postoje označil za „nenávistné a netolerantní“.

Rektoz Zima razí lživou tezi, podobně jako prezidetský kandidát Horáček, že není možné hlídat vlastní hranice a že nelze zabránit tomu aby do Evropy přicházely hordy muslimů, kteří nechtějí (a protože jsou negramotní tak ani nemohou) pracovat :“Tomu, že uprchlíci do Evropy přicháze- jí a budou přicházet, se zabránit nedá.“ Ze lži ho usvědčuje: maďarský plot, který muslimské davy zastavil, Japonsko, které muslimům nedovoluje se tam usadit, ale i Saduská Arábie, která na lodě s imigranty střílí z vrtulníků.

3446245_islam-plakat-oic-karlova-univerzita

Pozvánka na konferenci

All for Joomla All for Webmasters