Napište nám:info@blokprotiislamizaci.cz
Ruský velvyslanec v OSN: Útok USA na Sýrii bude mít vážné následky
USS_Donald_Cook_DDG-75_257522254

ŽM, 10.04.2018

Rusko varovalo USA a jejich spojence před „rybolovem v temných vodách“ Středního východu. Že tím způsobí další chaos. USA by si neměly myslet, že mají přátele, mají jen země, které nemohou nesouhlasit, uvedl vyslanec OSN Vassily Nebenzia.

Vyslanec Ruské federace při OSN Vassily Nebenzia

Vyslanec Ruské federace při OSN Vassily Nebenzia

Spojené státy a její spojenci nepochopili varování před slovy ruského prezidenta Vladimíra Putina na Valném shromáždění OSN v roce 2015, řekl velvyslanec Nebenzia v pondělí Radě bezpečnostní OSN.

„My se nemusíme být přátelé, „řekl ruský vyslanec. „Neprosíme se vás prosí o přátelství. Chceme normální, civilizované vztahy – které ale Vy arogantně odmítáte, bez ohledu na základní zdvořilost. „

„Vy se mýlíte, když si myslíte, že máte přátele,“ varoval Nebenzia. „Vaši takzvanými přáteli jsou jen ti, kteří ti neříkají NE. Toto je vaše jediné kritérium pro přátelství. “ Ruský vyslanec uzavřel svou bezpečnostní radu s varováním, že neoprávněný vojenský útok na Sýrii, kde jsou legálně nasazené ruské jednotky, bude mít „vážné důsledky“.

ddd

Velvyslankyně USA Nikki Haleyová

„Jaké neštěstí přinášejí vojenské akce západu, je dobře známo, ukazují to příklady Jugoslávie, Iráku a Libye. Nikdo vás nepověřil mocí jednat jako světový policista nebo se chovat jako prokurátor, soudce a popravčí dohromady.“

Velvyslankyně USA Nikki Haley mu odpověděla, že USA budou jednat proti Sýrii s požehnáním OSN nebo bez něho.

 

V Sýrii již Rusové na ochranu svých i syrských vojáků rozmístili protiraketový systém S-400

V Sýrii již Rusové na ochranu svých i syrských vojáků rozmístili protiraketový systém S-400

All for Joomla All for Webmasters