Napište nám:info@blokprotiislamizaci.cz
Saudský princ prohrál v kasinu během 6 hodin 350 milionů $ a pět svých žen
saudsky princ

Překlad ing. Daniela Richterová, MBA

SHARM EL SHEIKH, EGYPT

Saúdský princ prohrál v pokeru v místním kasinu 359 milionů dolarů a 5 ze svých 9 manželek.

Princ Majed bin Abdullah bin Abdulaziz Al Saud je po světě známý jak kvůli drogové, tak i hráčské závislosti. Ale tohle poslední sázkové šílenství je vyjímečné i pro něj. Při týdením pobytu ve věhlasném Sinai Grand kasinu strávil princ 6 hodin u pokerového stolu s neomezenými sázkami a zažil neuvěřitelnou šňůru proher. Jeden večer prohrál stamiliony dolarů a dokonce se musel, aby částečně pokryl dluh, vzdát svých 5 manželek.
Podle ředitele kasina Aliho Shamoona princ své manželky zastavil za kredit 25 milionů USD. Poté, co prohrál, je v kasinu zanechal. 

“Nebylo to poprvé, že zákazník vsadil živou bytost. Často tu máme velbloudy a koně, ale obvykla je zákazníci vyplatí. Tohle se stalo poprvé, že hráč po prohře tu své manželky nechal.”

Zástava manželek nebo jejich prodej je opravdu řídká, ale stále ještě legální praxe v několika zemích středního východu.

Vysoký původ těchto žen však překvapil jak kasino, tak i egyptskou vládu. Takže se jako docela pravděpodobné jeví diplomatické řešení.

Stále není jasné, co se s princovými manželkami stane a jestli se budou moci vrátit do Saúdské Arábie. Mnozí experti se domnívají, že ostatní členové saúdské královské rodiny by je mohli v příštích týdnech diskrétně vykoupit. Pokud ne, klidně by je za pár měsíců mohli prodat na aukci, asi v Jemenu či Kataru.

Mezitím egyptský ministr zahraničních věcí Sameh Shoukry prohlásil, že jakmile manželův dluh bude zaplacený, egyptská vláda udělá vše pro návrat Saudek domů.

Není to poprvé, co princ Majed bin Abdullah bin Abdulziz Al Saud získal z problematických důvodů pozornost.

V r.2015 byl princ obviněný ze vztahu sexuální povahy s mužským asistentem, z užívání kokainu a výhrůžek zabitím žen, které odmítly jeho návrhy – stejně jako ze sexuálního napadení služky. Několik dní poté, co média zveřejnila tato fakta, úřad návladního v Los Angeles oznámil, že proti princi nevznese žádná obvinění, aby nemohl odjet ze země.

Pro tentokrát to však vypadá, že princ už většinu svého štěstí spotřeboval, takže by se konečně mohl zklidnit a zvyknout si na konzervativnější způsob života.


 

Zdrojem této zprávy je server india.com. Jiné servery uvádějí, že se jedná o hoax. My se domníváme, že hoax to bude, protože v casinu pokladna nepřijímá jiné formy platby než peníze či zlato. Ani velbloudy, ani saudské manželky :-)

All for Joomla All for Webmasters