Napište nám:info@blokprotiislamizaci.cz
Skoro celá ODS hlasovala s Piráty a TOP09 pro dovoz tzv. sirotků
Presentation1

ŽM 27.11.2019

Progresivní levicové strany se pokusily včera ve sněmovně prosadit na jednání bod o dovozu tzv. sirotků z Řecka. Skoro celá ODS se přidala k Pirátům, TOP 09, KDU-ČSL a Starostům a hlasovala pro projednání tohoto bodu ve Sněmovně.

 

V Řecku se hromadí desítky tisíc imigrantů, kteří přišli z Turecka. Řecká vláda sice bere peníze od zemí EU na ostrahu svých hranic, nicméně je nedokáže ohlídat. V posledních dvou letech Řesko dokonce dostalo 50.000.000.000 Kč na péči o imigranty. Protože Řekové nedokáží či nechtějí hlídat vlastní hranici a zároveň nezvládají desítkám tisíc imigrantů zajistit dostatečnou péči, tak v září požádali země EU ať si tzv. sirotky

Sirotci v Řecku pravidelně povstávají a snaží se probít na západ, především do Německa a Švédska. Při svých povstáních zapalují uprchlické tábory.

Sirotci v Řecku pravidelně povstávají a snaží se probít na západ, především do Německa a Švédska. Při svých povstáních zapalují uprchlické tábory.

rozeberou. Babišova vláda na dopis nijak nereagovala. V listopadu se o této řecké žádosti dozvěděli novináři a začali tlačit na dovoz těchto imigrantů. Do kampaně se zapojily neziskové organizace a kontroverzní Česká televize. Většina občanů zná triky imigrantů, kdy se vydávají za děti i když to jsou dospělí muži. Zároveň je jisté, že malé dítě bez doprovodu se nemůže ilegálně dostat z Afganistánu až do Řecka.

V parlamentu toto téma otevřela KDU-ČSL, která spolu s Kalouskem z TOP 09 chtěla o dovozu imigrantů jednat a prosadit usnesení ve smyslu:“Vyzýváme vladu ČR aby z Řecka dovezla sirotky“. Pro toto usnesení hlasovali skoro všichni poslanci s vyjímkou poslance Muzara, Bauera, Zahradníka a Skopečka. Dalších 18 poslanců ODS hlasovalo pro dovoz těchto tzv. sirotků. V celé poslanecké sněmovně se nakonec našlo jenom 65 poslanců, kteří chtějí dovážet muslimy za každou cenu a návrh neprošel.

All for Joomla All for Webmasters