Napište nám:info@blokprotiislamizaci.cz
Sorosovci se pokoušejí o Majdan na Slovensku
soros bratislava

Poznámka redakce

Tento text sepsal pan Novák v neděli dopoledne. Až po té měl prezident Kiska projev, kde oznámil, že není podstatné proč byl novinář zastřelen, že chce aby premiér Fico odstoupil (masivní rekonstrukce vlády), nebo aby parlament vyhlásil nové volby.

Premiér Fico na prezidentův projev reagoval a oznámil, že je z eho obsahu jasné, že to nepsal Kiska, ale lidé mimo Slovensko.

Dnes opozice uspořádala v Bratislavě koncert na kterém kromě slovenských umělců vystoupit i Kocáb (ten byl i Kyjevě) a dotovaný kokainista David Koller.

Disident a konzervativní politik JUDr. Ján Čarnogurský varoval, před vlivem Sorose. Konkrétně upozornil, že na Slovensko dorazil jeho odborník na „barevné revoluce“, neboli státní převraty.

Je třeba si také uvědomit, že ve střední Evropě prosazuje sankce proti Rusku jenom slovenský prezident Kiska. Zeman, Babiš, Orbán, Fico a nově i rakouská vláda sankce odmítají.


 

Petr Novák, 4.3.2018

Smrt Jána Kuciaka hýbe Slovenskem a dle posledních informací i celým světem. Co vlastně o celém případu dodnes víme? Byl údajně zabit mladý muž (27 let) se svou snoubenkou, který tři roky pracoval jako „investigativní“ žurnalista zajímající se hlavně o propojení slovenské strany Smer a italské mafie. Jenže…

On nebyl investigativec, ale analytik, tedy „datař“…z volně dostupných zdrojů sbíral informace od skutečných investigativců a skládal je dohromady tak, aby šipka vždy ukazovala proti vládě páně Fica. Jeho šéf Peter Bárdy o něm řekl: „Ján by takový neviditelný, mohl tu být a ani jste si ho nevšimli proč by zabíjeli analytika, který neodhaluje průsery, on pracoval s otevřenými zdroji. Takových kluků by měly být stovky na policii, kteří budou sedět a hrabat se v otevřených zdrojích. To jsou smlouvy se státem, eurofondy. Nic skrytého, investigativního“.

Demostranti si na demonstrace přinesli transparenty v angličtině. V Kyjevě je také napsané anglicky.

Demostranti si na demonstrace přinesli transparenty v angličtině. V Kyjevě je také napsané anglicky.

Další věc co o něm víme, je že spolupracoval s panem Nicholsonem a Megem (oba lidé ze stáje prezidenta Kisky), první z nich se krátce před vraždou odstěhoval do Kanady a těsně po ní přišel se stopou, že – Italská mafie a Fico. A dále spolupracoval s paní Holcovou a tam je to o dost zajímavější. Paní Holcová (ano, to je ten český „přesah“ v případě vraždy j. Kuciaka, dnes ji hlídá policie na neznámém místě) je aktivistka org. Člověk v tísni (vedena neomarxistou p. Pánkem), je zakladatelkou „Českého centra pro investigativní žurnalistiku“ (kdopak je financuje, co myslíte?) a podílela se na odhalení politiků a podnikatelů v kauze Panama Papers. Takže co se týče žurnalistiky dáma na velmi vysokém postě…ale dle informací dělala rešerše mladému, začínajícímu „dataři“ panu Kuciakovi??? To jako opravdu? Není to tak, že jí své analýzy posílal k posouzení, ona je opřipomínkovala, on to pak zapracoval a poslal dál pod SVÝM jménem? Nezní to pravděpodobněji?

Slovenský prezident Kiska, který všeobecně považován za loutku globálních elit sám přiznává, že se se Sorosem sešel v USA. O politice spolu, ale rozhodně nemluvili! Bavili je prý jenom o Cikánech. 

Dále se příliš nepíše o tom, že spolupracovala i s Malťankou Daphne Galizia, kterou kdosi zavraždil bombou v jejím autě. Byl zavražděn mladý novinář…a k jeho vraždě se vyjadřuje dokonce i Juncker, pár hodin po ohlášení jeho smrti se již po Slovensku objevili lidé v ulicích, s transparenty na odvolání vlády – rychlost k jaké k tomu došlo překvapila i mnoho novinářů u nás i v zahraničí. Kvůli člověku, kterého nikdo neznal se protestuje i v Londýně, Pekingu (!!!), Dubaji (!!!!!!), Paříži, Praze a Ostravě. Italská policie tvrdí, že o propojení s jejich mafií a vládou informovali slovenskou justici a policii již dávno. Obě instituce to ovšem popírají, naopak tvrdí, že s Italy je spolupráce vůbec jedna z nejhorších. Důkazy Itálie nepodala žádné Popravdě, poslali by jste do spřátelené země informaci, že jejich vláda je ovládaná vaší mafií? Na jakém postu by jste asi tak museli být, aby jste toto udělali? Policejního prezidenta? Ministra vnitra? Ředitele tajné služby?

Poslankyně Nicolsová, manželka Kiskova novináře Nicolsona, přímo vyzvala ke státnímu převratu.

Poslankyně Nicolsová, manželka Kiskova novináře Nicolsona, přímo vyzvala ke státnímu převratu.

Takže je zde někdo, kdo má zdrojové možnosti doslova obratem svolávat demonstrace na podporu kohokoliv, kdekoliv na světě a lhát doslova na státní úrovni. Prezident Kiska, v době vraždy zrovna na dovolené, měl loni velké problémy v jisté korupční kauze, nevypadalo to s ním ani trochu dobře a pak pozval na Slovensko pana Soroše a hle, krátce na to celá kauza „zmizela“, copak za to pan prezident musel slíbit? A dnes protestují proti slovenské „mafiánské“ vládě lidé po celém světě a to i ti, kteří tento stát nedokáží ani najít na mapě.

Na Slovensku se chystá krásný a dokonale připravený „Majdan“ Pan Kiska si již připravuje řeč jak převezme moc v zemi, jak rozbije V4 (Dublin4, migrace atd..) a jak se pokloní svým eurosoudruhům a chlebodárcům. Že je to co jsem napsal konspirace? Že přece nikdo není taková svině, aby obětoval životy dvou mladých, naprosto nevinných lidí? Uvědomme si, že to co se děje na Slovensku řídí stejné osoby, které nechali střílet do civilistů i policistů na ukrajinském Majdanu členy gruzínských speciálních jednotek. Stejní lidé, kvůli kterým vypukla občanská válka na Ukrajině, která si vyžádala tisíce životů a která nechala vytvořit v Kyjeve vládu banderovských nacistů. Ti samí lidé, kteří vytvořili IS a kteří nechali vytvořit sugestivní, bestiální videa poprav, která měla přesvědčit Západ, že ti „chudáčci migranti“ prchají přímo z pekla a která „záhadně“ přestala v momentě, kdy frau Merkel, řekla: Vítejte všichni a v jakémkoliv množství v Evropě…Náhody neexistují. Pro takové „lidi“, je život dvou nevinných jen položka v seznamu pracovních úkolů. Kdokoliv se zúčastní demonstrace proti Slovenské vládě (která je nejspíš skutečně zkorumpovaná), tak volá po masakrech, nepokojích, vítězství neomarxismu, vítězství EU atd.

Bakalův "novinář" Šimečka, se podporou od Sorose vůbec netají.

Bakalův „novinář“ Šimečka, se podporou od Sorose vůbec netají.

Všimli jste si jak jistý práskač a estebák Babiš přímo hystericky a hekticky mění ve všech nejvyšších úřadech lidi za svoje nohsledy? Hlavně v silových složkách? A ti pak stejně rychle zkouší vyházet lidi na nejvyšších postech pod sebou. Proč teď? Tak rychle a bezstrukturně? Babiš jako správně vyškolený agent StB velmi rychle chápe co se chystá a co má přijít a co by si jistí lidé přáli rozjet i u nás, tak jejich lidi hekticky odstavuje od kormidla a dává tam svoje, doslova každého kdo je po ruce. Je to neuvěřitelné, ale v tomto případě dělá ten mizera práci, která může naši zemi zachránit od věcí, kterým rozhodně nechce nikdo z nás vystavit naše blízké.

Proč zrovna Slovensko? Je to nejslabší článek V4. Každý v míře svého chápání pracuje pro sebe a své zájmy a v míře svého nepochopení pro zájmy toho, kdo chápe více.

 

Proč jde Soros &Co. po Ficovi? Vždyť ten přece nedávno tvrdil, že Slovensko bude v „tvrdém jádru Evropské unie“?

Fico, totiž opět otočil…znovu již nechce migraci, opět je proti tvrdému jádru EU atd…a touto svou nerozhodností jasně ukázal, že pokud někde vytvořit Majdan, tak právě „u něj“…navíc jde ještě o něco jiného. Mezi protiimigrantskými stranami na Západě berou představitele V4 jako hrdiny – prokázat, že vláda jednoho takového státu je již roky zcela ovládána tou nejtvrdší mafií světa by bylo informační pole na kterém by se točili všichni eurosoudruzi. On to ten Fico udělal dle něj „šalamounsky“, což mu zlomí vaz – venku se choval jako EU nohsled, ale doma zase jako děsně nekompromisní vlastenec. Hrál a hraje na obě strany – každému řekne co chce slyšet a samozřejmě také slíbí, takže to co nasliboval v Bruselu nesplnil, ani se o to nepokusil…prostě jak říká Misha Julišová – kočkopes…čímž prokázal, že je slaboch a že u něj se to povede…to, že vzal na tiskovku peníze, jako odměnu za dopadení vraha jen prokázal, jaký je to pózér, že vše dělá na momentální efekt, aby zase chvíli přežil…je to sráč, který stále jen přežívá a čeká…tak si ďábel přišel pro úpis…čas vypršel..


All for Joomla All for Webmasters