Napište nám:info@blokprotiislamizaci.cz
Sobotka s Babišem zakázali chudým lidem kouřit u piva. Vodní dýmky pro muslimy a „pražskou kavárnu“ povolili.
Presentation1

RM, 11.12.2016

 

118 poslanců na povel jejich šéfů rozhodlo, že lidé co chodí na pivo do hospod a pivnic nesmí kouřit : cigarety, dýmky, doutníky a ani elektronické cigarety! Naopak se smí i nadále kouřit vodní dýmky. Pokoušeli jsme se zjišťovat, proč těmto 118 pachatelům dobra vadí elektronická cigareta, která vypouští vodní páru, ale nevadí jim vodní dýmka, která produkuje rakovinotvorný kouř – pouze vychlazený přes vodu. Zatím jsme nic nezjistili.

Česká hospoda 2019 podle představ Sobotky a Babiše.

Česká hospoda 2019 podle představ Sobotky a Babiše.

Důvod proč to našich 118 soudruhů zavedlo, je především ten, že to již platí na Západě. A ten je naším vzorem : „Vyslali jsme důležitý signál, že to myslíme vážně se snahou zařadit Českou republiku mezi civilizované státy” řekl premiér Sobotka. O Sobotkovi je známo, že prosazuje pouze to, co si přeje říšská kancléřka Merkelová, vyjádřil se tak ve svých emailech, které mu ukradli Nacionální hackeři. Sobotkova a Babišova vláda nyní schválila 520.500.000 Kč pro neziskovku, která bude pečovat o blaho 6.000 muslimů, které přivezou v letech 2017 – 2019. Přesně podle přání německé kancléřky. Nyní zakázali chudým kouřit v nálevnách. Jedinou výjimkou jsou vodní dýmky, které jsou populární právě u muslimů a u tzv. pražské kavárny. Bohatí lidé již nyní navštěvovali dražší restaurace, které jsou nekuřácké už dávno.

 

Považuji toto nařízení za jeden z mnoha příznaků fašismu : jacísi poslanci z Prahy, nařídili Frantovi, který má svojí vlastní hospodu kdesi u Šumperka, ve svém vlastním domě, že nesmí dovolit svému štamgastovi Pepovi, aby tam kouřil! Je zajímavé se podívat, které politické strany se přiklonili k tomuto nařízení, a hned zjistíte, nakolik nám chtějí zasahovat do života, a nakolik respektují svobodu.

 

Politické strany seřazené podle míry zastoupení fašounů v řadách jejich poslanců

Politické strany seřazené podle míry zastoupení fašounů v řadách jejich poslanců

 

Je třeba si uvědomit, že komunisté už dávno nejsou největšími nepříteli svobody. Mnohem víc nás ohrožují pokrokoví havloidi všech barev : ČSSD, Babiš, Lidovci, TOP 0,9 či Zelení extrémisté.

 

Snímek obrazovky 2016-12-11 v 15.37.19

Zelení extrimisté tvrdě proti lidem. Oni to dobro prosadí, ať se nám to líbí či ne.

Je logické, že z šikanování chudých lidí, zákazem kouření v hospodách, jsou nadšení fašističtí Zelení. Tato pokroková strana sice prosazuje legalizaci marihuany a hašiše, ale dát si k pivu či kávě cigaretu je pro ně nepřijatelné.

 

Snímek obrazovky 2016-12-11 v 15.39.43

Volební program Zelených extrémistů : marihuana a hašiš jsou OK, cigarety v hospodách ne.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Omluva : omlouváme se za nepřesnost a děkujeme za upozornění : eletronické cigarety jsou zakázany v prostředcích hromadné dopravy, vládních budovách ale v hospodách jsou povolené-

All for Joomla All for Webmasters