Napište nám:info@blokprotiislamizaci.cz
Sobotkův režim tvrdě trestá restauratéra, který odmítá ilegální imigranty a islám
sobotka babis3

ŽM, 26.1.2017

V září 2015 do Evropy proudily stovky tisíc mladých muslimů. Jen do Německa jich dorazilo více než milion. Došlo k tomu co normální lidé předpokládali hned: tzv. uprchlíci začali vraždit, loupit a znásiňovat. Samozřejmě spustili i teror a pro Alláhovu slávu přejíždějí lidi v Evropě kamiony, střílejí mládež na koncertech a hledají způsoby jak otrávit vodu či získat jaderný materiál. My měli pravdu, Merkelová, Sobotka, Halík a další lhali.

Toto si dal na Facebook a ČOI mu dala pokutu 60.000 Kč.

Toto si dal na Facebook a ČOI mu dala pokutu 60.000 Kč.

Tou dobou majitel restaurace a pizzerie GranItalia pan Ševčík na Facebbok svého podniku napsal : V NAŠÍ RESTAURACI PRO IMIGRANTY NEVAŘÍME. STOP ISLÁM! Levičáci, muslimové, feťáci a další živly ihned spustili cyber-šikanu vůči restauraci. Nespaly ale ani úřady, které slouží vládnoucímu režimu Sobotky a Babiše. Česká obchodní inspekce zapojila své největší mozky a dospěla k závěru, že :

  • se restaurace se dopustila diskriminace
  • kdyby muslimský imigrant pobývající v Hrušovanech chtěl jít na pizzu k panu Ševčíkovi, a přečetl si jeho FB stránky, mohl by být na pochybách, zda-li mu tam prodají pizzu
  • je třeba restauratéra VYCHOVÁVAT
  • musí zaplatit pokutu 60.000 Kč

Česká obchodní inspekce spadá pod Ministerstvo průmyslu a obchodu. To vede socialistický ministr Jan Mládek, přezdívaný v pražském lobystickém prostředí, Honza Velká Kapsa.Právě on dosadil na ředitelský post Mojmíra Bezceného. ČOI stojí daňové poplatníky více než 350.000.000 Kč ročně a ČOI naoplátku pomáhá ombudsmance Šabatové hlídat aby nebyli muslimové diskriminováni, když si chtějí dát pizzu a caprese v Hrušovanech.

Zajímavá je i razance se kterou ČOI postihla právě odpor k islámu. Běžná pokuta za ošizeného panáka nebo pivo je 500 Kč. Za napsání na Facebook, STOP ISLÁM ale udělují pokutu 60.000 Kč.

Domníváme se, že režim, který zavádí socialista Sobotka s oligarchou Babišem usiluje o svobodu snad všem občanům. Hospodské přinutili (pod pokutou 500.000 Kč) oznámit každou prodanou limonádu na Ministerstvo financí do Prahy, horník si už nesmí zapálit cigaretu k pivu, ale imigranti musí svojí pizzu dostat.

 

coi1

coi2

coi3

coi4

coi5

All for Joomla All for Webmasters