Napište nám:info@blokprotiislamizaci.cz
Sorosovi lidé a Česká televize šíří lži, fake news a proislámskou propagandu
ct24

ŽM, 17.3.2017

 

Těžko najdeme víc proislámské a multikulturní zpravodajské médium než je Česká televize. Presstitutky z ČT opět šířily své lži v souvislosti v parlamentními volbami v Holandsku. Zvou si na to zaměstnance miliardáře Sorose.

Již dopoledne ČT zvala do studia údajné analytiky, ve skutečnosti zaměstnance George Sorose, kteří vysvětlovali koncesionářům, že v Holandsku bojují hodné politické strany se zlým Wildersem. Vždy k tomu spotřebovali mnoho přívlastků typu: nacionalistická, extrémistická, krajně pravicová, xenofobní …

lala

Stačí trocha práce s Googlem a hned víte, kdo platí nezávislé odborníky z AMO v ČT: Sorosův Open society found, Zaorálkovo (ČSSD) ministerstvo zahraničí, režim kancléřky Merkelové a Evropská unie.

Večer, když již byly známy první volební odhady, opět pozvali jakousi analytičku Annu Kuznickou z neziskovky AMO – Asociace pro mezinárodní otázky. Ta divákům, za jejich 1.620 Kč ročně, vysvětlila, jak celou situaci hodnotí Soros : Wilders prohrál, už o něj není zájem, Holanďané nechtějí zastavit islamizaci jejich země a dovoz muslimů a to je dobře…

Snímek obrazovky 2017-03-17 v 0.23.01

Neziskovka AMO se vůbec netají tím, na čí straně stojí.

ČT dokonale ignorovala fakt, že v Holandsku posílila krajní levice (strana Zelená levice) která prosazuje „třetí pohlaví“, společné záchody pro muže, ženy, transexuály, transvestity a krajně levicová témata. Dále uspěla muslimská strana DENK, která je tak antisemitská, že odmítá i existenci Izraele. Právě tuto stranu volili holandští muslimové, protože je k tomu vyzval islamistický prezident Turecka Erdogan. Pro ČT to není žádná informace, žádný problém.

lala

Jasně … my vám všechno věříme … úplně propadli …

Každý, kdo sledoval sčítání výsledků na zahraničních serverech, věděl, že v ČT už zase lžou. Skutečný výsledek Wildersovi Strany pro svobodu, skvěle na Facebooku popsal Miroslav Jahoda:

Wildersova strana se propadla ze 3. na 2. místo v parlamentu. Ztratila podporu z 10% na 13%. Dalším projevem její porážky je o 5 poslanců více.

Největší eurostrana zaznamenala úspěch ztrátou 8 poslanců.

Nejvíce však uspěla holanská sociální demokracie. Z bývalých 38 poslanců jí zbylo krásných 9.

 

 

ČT manipuluje veřejnost tím, že vydává zaměstnance Sorose za „nezávislé odborníky“. Někteří lidé, kteří se o politiku moc nezajímají, pak mohou získat dojem, že když TO tvrdí „nezávislí analytici“ a „odborníci“ tak to musí být pravda.

Soukromé televize často šíří také pro-islámskou a pro-unijní propagandu. Podstatný rozdíl je však v tom, že těm nemusíme platit 1.600 Kč ročně pod hrozbou exekucí a drakonického vymáhání.

lala

České televizi 7.000.000.000 každý rok z našich kapes, Sorosově neziskovce alespoň 10.000.000 Kč.

ČT se dočkala kritiky od Rady pro rozhlasové a televizní vysílání již za její fanatickou zaujatost pro kontroverzní prezidentskou kandidátku Clintonovou. Rada se vyjádřila jasně: „Česká televize porušila zákon o provozování rozhlasového a televizního vysílání, když při informování o volbách odvysílala nevyvážené a neobjektivní zpravodajství, během něhož docházelo k nadržování jedné straně.“ Kdo někdy byl ČT, může potvrdit, že v každé druhé kanceláři tam visí plakát s jejich guruem Václavem Havlem.

Českou televizi je třeba kompletně zrušit: budovy rozprodat developerům, ať je přestaví na byty či hotely, techniku prodat konkurenci, zaměstnance poslat do práce (ideálně na pokladnu v Kauflandu) a televizní archív předat Ministerstvu kultury, ať staré pořady prodává soukromým televizím :-)

All for Joomla All for Webmasters