Napište nám:info@blokprotiislamizaci.cz
Nejhorší je srážka s blbcem a…sluníčkářem.
priban2

03.01.2018, FB Eportal.cz

Pokud to tedy není jedno a to samé:-). Oni neustále argumentují tím, že prý Evropané také znásilňují a obtěžují ženy. To má být dle jejich pomýleného světonázoru omluva pro zvěrstva páchaná migranty.

Přitom je to tak jednoduché. Jistěže i Evropané znásilňují. Ale tady jde o to, že vzhledem ke svému zatím poměrně nízkému počtu se migranti na případech znásilnění podílejí nadstandardní měrou. A pak je tady ještě další věc, kterou by mohli pochopit i zabednění sluníčkáři.

Znásilnění Evropanem se těžko lze vyhnout. Německý, švédský či český pachatel se ve své zemi narodil. Ke znásilnění migrantem však dojít nemuselo. Kdyby evropské státy chránily své hranice, tak by migranti zůstali před branami. Často přitom znásilňují ti, které nezvládly úřady deportovat.

V tom je jádro pudla. Takže s kecy, že Evropané taky znásilňují, nechť jsou sluníčkáří, tedy pomatený levicové radikálové, do hajzlu. Jen tím ukazují, jak jdou ve skutečnosti pokrytečtí, bez soucitu a ideologii multikulti staví nad lidské životy.

All for Joomla All for Webmasters