Napište nám:info@blokprotiislamizaci.cz
Německo: Afgánský zabiják znásilnil, škrtil a utopil mladou dívku. Merkelová vítala imigranty na schůzi CDU.
afganec vrazda

RM, 4.12.2016

Celé Německo je v šoku. Policie zadržela udájně 17-ti letého Afgánského uprchlíka, který ve Freiburgu znásilnil, přiškrtil a utopil v řece 19-ti letou studentku medicíny Mariu Ladenburgerovou.

15327247_10202465944925960_1222630352116961690_n

FB skupina Pomoc upchlíkům Freiburg

 

V únoru byla Maria na výletě v Praze.

V únoru byla Maria na výletě v Praze.

15. října jela Maria na kole domů z večírku, cestou však narazila na údajně 17-ti letého, údajného uprchlíka, udajně z Afganistánu. Ten ji z kola srazil, znásilnil, pak škrtil a nakonec polomrtvou dívku hodil do řeky, kde se utopila. Její tělo se našlo hned druhý den. Policie vytvořila tým 40 vyšetřovatelů, těm se podařilo zajistit černou šálu zabijáka, jeho DNA a stopovat ho na kamerových záznamech. V pátek 2. prosince ho zatkli a soud na něj uvalil vazbu.

Ironií osudu je, že Maria byla členkou FB skupiny pro pomoc imigrantům a její otec Dr. Clements Landenburger LL.M., je vysokým úředníkem Evropské unie. I on je prý příznivcem politiky Merkelové, dovozu muslimů do Evropy.

Mapa míst kde imigranti vraždili původní Němce

Mapa míst kde imigranti vraždili původní Němce

Jen ve Freiburgu má policie ještě jedno mrtvé tělo, znásilněné mladé ženy. Pachatele ještě nedopadli. Freiburg je přitom jen o něco větší město než je Plzeň. Celkově již muslimští imigranti zavraždili 299 Němců, především žen a dětí.

Jeden Afgánec je obviněný ze znásilnění i u nás. Sedí ve vazbě. Není zřejmé jak se do ČR dostal. Poslanec Soukup se dotazoval premiéra Sobotka na právní status afgánského úchyláka, Sobotka mu však neodpověděl. Podezření, že naše vláda dováží imigranty tajně není stále vyvrácené.

Před dovozem speciálně afgánských muslimů varoval PhDr. Kechlibar již před několika týdny. Afganistán je jedna z nejzaostaleších zemí světa. Ženy tam jsou kamenovány, znásilňovány a prodávany poměrně běžně. Negramotný Afgánec (61,8% populace) opravdu nechápe, že není možné jen tak znásilnit a zabít ženu, on na tom nevidí nic zvláštního, špatného.

 

 

 

 

 

 

 

 

Afghánistán, který jsem znala, bylo vězení, feudální monarchie postižená strachem, paranoiou a otroctvím. Jednotliví Afghánci byli okouzlující, zábavní, něžní, zdvořilí a upřímní, až to vyráželo dech. Ale jejich země byla baštou negramotnosti, chudoby a chorob. Ženy žily v mizérii v podobě sjednaných manželství, polygamie, nucených těhotenství, čádorů, domácího zotročování a samozřejmě purdah (zákaz vycházet sama na veřejnost). Svoje životy žily výlučně v domě a stýkaly se jen s jinými ženami. K lékaři místo nich chodil jejich manžel, který mu popsal jejich příznaky.

Phyllis Chesler, americká feministka, která žila provdána za Afgánce několik let v Kábulu

Kancléřka Merkelová přivítala nové Němce přímo na podiu stranické konference CDU

Kancléřka Merkelová přivítala nové Němce přímo na podiu stranické konference CDU. Zde je údajný Syřan Mohammad Hussam

Merkelová srdečně vítala imigranty v Německu, přímo na podiu, při regionální konferenci své strany CDU ve městě Jena. Imigranti jí zazpívali  několik písniček. Skupina původních Němců mezitím proti kancléřce protestovala.

 

Poznámka: fotografie Afgánců je pouze ilustrační, pachatel na ní není.

All for Joomla All for Webmasters