Napište nám:info@blokprotiislamizaci.cz
Teplice … Muslice.
muslimove-teplice-800x480

Iva Procházková, 20.01.2017

13325570_1215079685178308_5530646043109292653_n

Iva Procházková

Dnes jsem po dlouhé době projížděla centrem Teplic. Už dříve bylo velmi nápadné, jak se mění ulice U Císařských lázní – tedy ta, která spojuje obsazenou čtvrť Šanov s centrem města. Vede kolem Krušnohorského divadla – ještě stále hezkou a klidnou částí Teplic. České obchody zkrachovaly, ale ne po jednom, ulice se postupně stávala ulicí špinavých slepých výloh a mezi nimi kaváren, cukráren, směnáren…. s arabskými nápisy a majiteli (pokud jim tento servis právě nezajišťoval některý z místních Turků, či Albánců). Dnes jsem tutéž apokalypsu viděla přímo na hlavní Masarykově třídě. Pohled k pláči korunovaný arabskou realitkou přímo v centru. Nikdo, kdo tu nežije, si nedokáže představit ten pocit. Horší je to snad už jen, když projíždíte Modlanami. 


Domy, ve kterých jsou zkrachovalé obchody, buď již patří Arabům, nebo majitelé přizpůsobili nájem nabídce petrodolarů. Pánové komunální politici, kteří tak rádi a ochotně kývali a kývají na cokoli, co jim tyhle dolary přisypává do kapes tohle opravdu nečekali? Spíš si myslím, že jsem naivní, a stav města, životní podmínky jeho obyvatel jsou přece pro ně věcí veřejnou, zatímci casch flow kuvajtských dolarů věcí ryze soukromou a osobní. 


Sledujeme smrt našeho města v přímém přenosu. Bude třeba nadlidské úsilí stav věcí zakonzervovat alespoň do tohoto status quo, zvrátit běh věcí do pr… v tomto stádiu není bohužel možné. Nikdo neslyší, média mlží, politici hrají malou domů. Je čas znovu dát o sobě vědět, tak aby lidé ve městě zjistili, že je tu někdo, kdo je připravený do toho jít, kdo čeká na každou ochotnou ruku, ale je to jen na nás (vás!) jít mluvit s lidmi a přivádět je k práci pro tohle TÉMĚŘ ztracené město, FB je zoufale málo a média nám nepomohou….


 

Pozn. Iva je místropředsedkyní BPi

All for Joomla All for Webmasters