Napište nám:info@blokprotiislamizaci.cz
Tisková zpráva – Podpořte zvoněním výzvu biskupské konference.
zvony

Praha 1. srpna 2016

Tisková zpráva

Blok proti islamizaci

 

Podpořte  zvoněním výzvu biskupské konference.

 

Starostové Domova, České Suverenity a Úsvitu – národní koalice, vyzývají své kolegy: podpořte zvoněním výzvu biskupské konference.

Zítra v 15:00 hodin se rozeznějí  kostelní zvony , k uctění památky kněze zavražděného ve Francii, v kostele islámskými teroristy.

„Chceme se k uctění památky přidat a necháme v našich obecních rozhlasech 3 minuty znít nahrávku kostelních zvonů“,  řekl starosta Kmetiněvsi Luděk Kvapil.

I my se k pietě připojíme a vyzýváme k témuž všechny naše kolegy ve všech obcích ČR, doplnil místostarosta obce Ptice Pavel Havránek. Je třeba poukázat na vzrůstající agresivitu islamistů v Evropě a jejich snahu zastrašit nás tím, že útočí již i na křesťanské základy celé naší evropské civilizace. „řekla spolupořadatelka akce, předsedkyně Bloku proti islamizaci Jana Borkovcová. Všichni organizátoři společně věří, že jejich výzvu podpoří velké množství obcí. Pro usnadnění práce kolegů starostů nahráli 3 minutovou melodii zvonů a umístili ji na webových stránkách blokprotiislamizaci.cz ke stažení.

 

Blok proti islamizaci

All for Joomla All for Webmasters