Napište nám:info@blokprotiislamizaci.cz
TWITTER ZAČÍNÁ OČISTU. LIDÉ V OPOZICI ZTRÁCEJÍ VERIFIKACI…
twitter-verfication

DR, 20.11,2017

 

Google, Facebook a Twitter nejen že umožňují džihádským dravcům komunikovat a propagovat náboženskou zášť, ale tito stejní sociální giganti cenzurují své platformy a likvidují  příspěvky, články a komentáře kritizujících islámský teror.

Twitter začal verifikovat účty, jako jednomu z prvních odebral verifikaci (smazání modrého zaškrtnutí) bílým nacionalistůmRichardu Spencerovi a organizátoru pochodu v Charlottesville Jasonu kesslerovi.

Po smrti Heather Heyerové ze Charlottesville Kessler tweetoval, že je „tlustá, odporná komunistka“ a její smrt „byla doba za dobou použitelnosti“. Ve středu Kessler zveřejnil snímky oznámení, které obdržel od Twitteru, že  odstranil modrou značku. „Twitter změnil politiku ověřování, aby mě mohl cenzurovat,“ napsal Kessler na Twitteru. Spencer tweeted: „Neprošel jsem! Asi není dobré být hrdým bělochem! “

Účty na Twitteru, které ztratily verifikaci, však jsou stále funkční.

Uživatele, jejichž verifikaci Twitter zrušil, informuje emailem. Je příznačné, že jedním z prvních účtů, které ztratily modrou značku, byl účet Laury Loomerové, pravicové aktivistky, kterou nedávno zakázali Uber a Lyftem po jejích stížnostech na muslimské řidiče…V emailu jí Twitter sdělil, že „její účet nesplňuje podmínky verifikace“. Rozuměj: jsem konzervativní, napsala Loomerová.

Nová politika Twitteru přichází jako reakce na léta stížností, že umožňuje neomezené obtěžování. Toto nekontrolované obtěžování má být příčinou stagnujícího počtu uživatelů Twitteru…

 

Twitter begins verification purge, stripping blue checkmark from accounts of people it opposes

All for Joomla All for Webmasters