Napište nám:info@blokprotiislamizaci.cz
UPRCHLÍCÍ JSOU TERORISTÉ : Lhal Sobotka, OSN, Papež i Dalajláma, ČSSD, vládní agentura Hate free …
sobotka1

RM, 14.11.2016

V loňském roce, když se valil 1 – 2 miliony ilegálních imigrantů přes Balkán do Německa a Skandinávie, tvrdily nám všechny možné autority od OSN, až po poslance Sociální demokracie, že jsou to chudáci, kteří potřebují pomoct a nejsou to žádní teroristé. Dnes již s jistotou víme, že všichni lhali (nebo jsou úplně hloupí). Pravdu jsme měli my, když jsme říkali: zavřete hranice, imigrantům pomáhejte v Turecku, nebo nejdál na řeckých ostrovech.

Je dalajláma lhář, nebo hlupák?

Jsou lídří OSN lháři, nebo hlupáci?

Loňské masivní vraždění v Paříži, včera to byl rok, měli na svědomí jenom tzv. uprchlíci. Kdyby nám tzv. elity naslouchali, mohlo žít 130 lidí. Vraždili ve jménu Aláha – jejich Boha a pedofilního proroka Mohameda. Je pravděpodobné, že i organizátor útoků Salah Abdeslam, který se sice narodil v Belgii, se z výcviku v Sýrii vrátil spolu s davem ilegálních imigrantů s pozměněnou identitou.

U Hate Free je jasné že lžou za peníze. Státní peníze.

U Hate Free je jasné že lžou za peníze. Státní peníze.

Socialisté, Zelení, Lidovci, TOP 09 a další levičáci argumentují tím, že skuteční islámští teroristé mají evropské pasy a mohou volně cestovat mezi výcvikovými středisky Islámského státu a EU. Jenže to není tak úplně pravda: tajné služby se snaží evropské muslimy sledovat, o těch skutečně hluboce věřících muslimech mají přehled, dozvědí se, když jedou na džihádistický tréning do Sýrie či Iráku. Pro vracejícího se vraha, je lepší se vmísit do skupiny tzv. uprchlíků a dostat se do Schenghenského prostoru jako žadatel o azyl. Pak může svobodně cestovat po celé Evropě a novými (vylhanými) doklady. Otisky prstů si poškozují a sluníčkovým německým úřadům nabulíkují smyšlené jméno i místo původu. Jen v Německu se „ztratilo“ až půl milionu tzv. azylantů.

Jsou Socialisti lháři, nebo hlupáci?

Jsou Socialisti lháři, nebo hlupáci?

Abychom mohli měli argument, že jsme vládě a „elitám“ radili, uvádíme náš recept jak chránit Evropany před muslimskými zabijáky a násilníky.

Je papež lhář, nebo hlupák?

Je papež lhář, nebo hlupák?

Nepřijímat žádné ilegální imigranty

Balkánská trasa je nyní skoro zavřená. Proudí po ni jen několik stovek muslimů denně. Ty je nutné internovat, prověřit, muže v bojeschopném věku poslat zpátky do Sýrie ať bojují proti Islámskému státu v Alepu, ženy a děti ponechat v uzavřených imigračních centrech. Válka v Sýrii pravděpodobně brzy skončí, pokud USA omezí podporu tzv. umírněné opozici.

Turecko vyhrožuje, že do konce roku vypustí další obří vlnu muslimů směrem na Řecko. Řecko je povinno hlídat svojí hranici, hranici schenghenského prostoru. Pokud toho nebude řecká socialistická vláda schopna, musíme pomoci Maďarsku a Makedonii.

Je dalajláma lhář, nebo hlupák?

Je dalajláma lhář, nebo hlupák?

Islám zařadit mezi ideologie hlásající nenávist

Nikde v Evropě není trestný nacionální socialismus ani komunismus. Je trestné tyto ideologie „propagovat a podporovat“. Precedent tedy máme. Postupujme podle toho: žádné mešity a modlitebny, žádné hidžáby, nikáby, burky. Jeden každý vyznavač pedofila Mohameda by měl být pod kontrolou policie a tajných služeb. I podle práva šaria, nemá muslim žít v zemi, která mu neumožňuje praktikovat jeho ideologii. Brzy v Evropě žádní muslimové nebudou: ti hluboce věřící se vystěhují, ti vlažní přestanou islámovat. Jako náckové.

Pokud vláda neposlechne naše doporučení, je ona zodpovědná za budoucí mrtvé, znásilněné a zraněné.

Je dalajláma lhář, nebo hlupák?

Americká neziskovka …

Je dalajláma lhář, nebo hlupák?

Český policejní prezident a Europol neměli důkazy, že mezi muslimy valícími se do Evropy nejsou zabijáci. K čemu máme takovou policii?

All for Joomla All for Webmasters