Napište nám:info@blokprotiislamizaci.cz
Další „uprchlík“ vjel do lidí autem: 5 mrtvých a desítky zraněných
Presentation1

Foto: ilustrační foto

ŽM, 07.04.2018

V německém Münsteru se lidé vyhřívali na prvním letošním slunci a popíjeli pivo. Jenže na ně zaútočil tzv. merkelové uprchlík. V historickém centru západoněmeckého Münsteru najelo auto do skupiny lidí, kteří seděli před restaurací. Čtyři lidé na místě zemřeli, včetně řidiče, který se zastřelil. Policie mluví o teroristickém útoku.

Německé ministerstvo vnitra potvrdilo čtyři oběti, mezi nimiž je i pachatel útoku. Policie nevylučuje, že šlo o teroristický útok. „Řidič se zastřelil,“ řekla agentuře AFP policejní mluvčí a potvrdila, že zhruba třicítka lidí je zraněných. Šest z nich je podle oficiálních informací ve velmi vážném stavu.

Místo masakru. Zdroj : Twitter

Místo masakru. Zdroj : Twitter

Podle snímku z místa neštěstí, který koluje na sociálních sítích, do hostů najela dodávka. Policie žádného dalšího podezřelého nehledá a předpokládá, že nebezpečí už netrvá, uvedla agentura Reuters.

Německý zpravodajský web Westfälische Nachrichten uvádí, že dodávka projela historickou uličkou k restauraci velkou rychlostí. Poté, co narazila do hostů sedících před restaurací, na místě vypukla panika. Policisté byli na místě velmi rychle, protože nedaleko odsud měli dohlížet na plánovanou demonstraci. 

Okolí je uzavřeno a policie na Twitteru vyzvala obyvatele, aby se oblasti vyhýbali a nechali záchranáře v klidu pracovat. A varovala před spekulacemi. Podle Spiegel Online vyšetřovatelé na místě hledali také výbušninu.

Zdroj : iDnes.cz

ani Renaul

Česká televize provozuje klasickou manipulaci o „zlém“ autě. Tentokrát neřeknou ani jestli to byl Reanult či Mercedes.

All for Joomla All for Webmasters